بازی Gran Turismo Sport تاخیر خورد

بازی Gran Turismo Sport تاخیر خورد
بازی Gran Turismo Sport که قرار بود اواخر آبان ماه منتشر شود با تاخیر مواجه شد و باید منتظر تجربه آن در سال 2017 باشیم. با نقدستان و جزییات مربوط به این خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
با توجه به اخبار منتشر شده، دارندگان پلی استیشن 4 باید تا تاریخ نامشخصی در سال 2017 برای بازی Gran Turismo Sport انتظار بکشند! اولین بازی مجموعه Gran Turismo برای کنسول پلی‌ استیشن 4 قرار بود در تاریخ 26 آبان ماه برای این کنسول منتشر شود. اما استودیو Polyphony Digital اعلام کرد که بازی با تاخیر مواجه شده است. 

دلیل اصلی این تاخیر از زبان کارگردان نام آشنای بازی یعنی آقای کازونوری یامائوچی چنین بیان شده است: 
ما برنامه انتشار بازی در تاریخ مشخص شده قبلی را تغییر داده‌ایم، چرا که احساس می‌کنیم به زمان بیشتری برای ساخت یک بازی بدون نقص احتیاج داریم. تا به امروز با تلاش بسیار زیادی روی بازی کار کرده‌ایم و از هیچ چیزی دریغ نکردیم تا یک بازی فوق‌العاده را بسازیم، اما مطمئن نیستیم که تا این مدت زمان محدود بتوانیم به اهداف خود برسیم و به فرصت بیشتری احتیاج داریم. امروز نمی‌توانیم تاریخ دقیق برای انتشار بازی اعلام کنیم، اما با جدیت مشغول به‌سرانجام رساندن پروژه هستیم و تلاش می‌کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهیم. 
با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه Playstation Neo، این امکان نیز وجود دارد که استودیو Polyphony Digital قصد انجام بهبودهای بیشتر برای اجرای بازی‌اش روی این کنسول را داشته باشد. اولین بازی مجموعه Gran Turismo در سال 1997 منتشر شد از از آن زمان تاکنون به محبوب‌ترین بازی مسابقه‌ای کنسول‌های پلی‌ استیشن تبدیل شده و همیشه جزو بهترین‌ها در زمینه گرافیکی هم بوده است. قطعا طرفدارها انتظار دارند تا چنین اتفاقی در بازی Gran Turismo Sport نیز تکرار شود و شاهد یکی از بهترین بازی‌ها از نظر بصری باشیم. 

منبع: The Verge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 14 شهریور 1395
وارد سایت


ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر