بازی Mass Effect: Andromeda اوایل سال 2017 عرضه می‌شود

بازی Mass Effect: Andromeda اوایل سال 2017 عرضه می‌شود
اگر منتظر انتشار قسمت بعدی بازی نقش‌آفرینی Mass Effect به نام Andromeda در سال جاری هستید، باید مدت بیشتری صبر کنید. طبق گفته مدیر ارشد بازاریابی الکترونیک آرتز انتشار این بازی برای سه ماهه چهارم سال مالی جاری برنامه‌ریزی شده است.
  • جدیدترین بازی ها
با اعلام رسمی یکی از اعضای ارشد الکترونیک آرتز به نظر می‌رسد Mass Effect: Andromeda، جدیدترین پروژه استودیو BioWare، تا اوایل سال 2017 میلادی عرضه نخواهد شد. بلیک جرگنسن مدیر ارشد بازاریابی الکترونیک آرتز روز گذشته از این موضوع با اشاره مستقیم به برنامه‌ریزی سال مالی جاری این شرکت در کنفرانس رسانه و تلکام Morgan Stanley Technology پرده‌برداری کرد.

جرگنسن در سخنرانی خود می‌گوید:
ما بازی شوتر اول-شخص Battlefield و عنوان third-party که شریک ما Respawn در حال ساخت آن است و Titanfall نام دارد را برای سه ماهه سوم سال جاری عرضه می‌کنیم. این [Titanfall] دومین قسمت از این فرنچایز است. هر دو این بازی‌ها در سبک تیراندازی اول-شخص هستند و برای بازار بازی‌های تیراندازی اکشن-محور و بازی‌های تیراندازی استراتژی-محور در سه ماهه مورد نظر عرضه می‌شوند.

ما همچنین تمام بازی‌های ورزشی و البته بازی سبک دوندگی Mirror's Edge را در سه ماهه اول سال جاری عرضه می‌کنیم. پس از آن بازی اکشن علمی-تخیلی Mass Effect را در سه ماهه چهارم عرضه می‌کنیم. سال بسیار بزرگی در پیش داریم و بسیار هیجان‌زده هستیم.

سال مالی شرکت EA از 13 فروردین 1395 و تا 12 فروردین 1396 (1 آوریل 2016 تا 31 مارچ 2017) است. طبق پیش‌بینی قبلی انتظار می‌رفت Mass Effect: Andromeda در تاریخی بین 10 مهر 1395 تا 11 دی  1395 عرضه شود، اما با استناد به اظهارنظر جرگنسن حالا باید منتظر انتشار بازی در اوایل سال آینده میلادی (12 دی 1395 تا 11 فروردین 1396) باشیم.

درست است که بازی با تاخیر مواجه است اما این لزوماً به معنی وجود مشکل نیست. این موضوع می‌تواند به این خاطر باشد که شرکت EA قصد ندارد تمام بازی‌های مهم خود را در سبد شلوغ خریدهای سال نو قرار دهد، زیرا دو عنوان بسیار بزرگ شرکت که Titanfall 2 و Battlefield 5 هستند در همان دوره شلوغ عرضه خواهند شد.

شاید این نتیجه‌گیری اشتباه از آب در بیاید اما وقتی مدیر ارشد بازاریابی الکترونیک آرتز به صورت رسمی به سال 2017 میلادی اشاره می‌کند، باید منتظر عرضه Mass Effect: Andromeda در سال 2017 میلادی باشیم.

منبع: PC Gamer
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر