بازی No Man’s Sky را روی کامپیوتر بازی نکنید

بازی No Man’s Sky را روی کامپیوتر بازی نکنید
پس از سه سال انتظار بازی No Man’s Sky عرضه شد و می‌توانیم شاهد دنیای وسیع و بی انتهای آن باشیم. البته اگر دارای کنسول پلی استیشن 4 باشید، یا خوش شانس باشید که این بازی روی کامپیوتر شما اجرا شود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
به عنوان یک اثر مستقل، انتظارات از بازی No Man’s Sky بسیار زیاد است. نسخه پلی استیشن 4 این بازی چندی است که منتشر شده و نسخه کامپیوترهای شخصی این بازی نیز روز گذشته عرضه شد. اما به گزارش چندین گیمر، نسخه کامپیوتر این بازی، عنوانی آشفته و غیر قابل بازی است.

بنا به این گزارشات، مشکلاتی که دیده شده ارتباطی با نوع سخت افزار استفاده شده ندارند و حتی روی قوی‌ترین سیستم‌های موجود در بازار کامپیوتر نیز دیده می‌شوند. از جمله این مشکلات می‌توان به بیرون پریدن از بازی در هنگام اجرا، گیر کردن، افت فریم وحشتناک، مشکلات متعدد در نحوه نمایش بازی و چندین مورد دیگر اشاره کرد.

همین عامل باعث شده تا بازی No Man’s Sky، نظرات بسیار منفی را در استیم به خود جذب کند و اکثریت این نظرات، درباره ایرادات فنی این بازی هستند، هرچند عده‌ای هم اظهار کرده‌اند که بازی روی سیستم آن‌ها هیچ مشکلی ندارد و به راحتی اجرا می‌شود. البته، ظاهرا نسخه پلی استیشن 4 این بازی مشکلات کمتری نسبت به نسخه کامپیوتر دارد اما با توجه به نقدهای منتشر شده درباره این بازی، نسخه بدون باگ آن نیز، چندان چنگی به دل نمی‌زند و از نظر گیم پلی نیز دچار نقص‌های فراوانی است.استودیو Hello games سازنده بازی، قول داده تا در آینده نزدیک برای رفع ایرادات بازی، پچ‌هایی را منتشر کند. پس اگر تصمیم دارید No Man’s Sky را روی کامپیوتر خود بازی کنید، بهتر است تا عرضه این پچ‌ها، کمی صبور باشید.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر