بازی No Man's Sky بار دیگر تاخیر خورد

بازی No Man's Sky بار دیگر تاخیر خورد
متاسفانه بازی No Man's Sky بار دیگر با تاخیر مواجه شد. این روزها شایعات زیادی در مورد این خبر وجود داشت و نهایتا تاخیر بازی بوسیله سازندگان بازی تایید شد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بعد از شایعات فراوانی که در روزهای اخیر در رابطه با تاخیر بازی No Man's Sky شنیده می‌شد، امروز Hello Games سازنده این بازی خبر تاخیر بازی را رسما تایید کرد. این در حالی بود که بازی بازی No Man's Sky برای انتشار در اول تیر ماه 1395 برنامه ریزی شده بود.

طبق اخبار منتشر شده از استودیو Hello Games، بازی No Man's Sky در تاریخ 19 مرداد 1395 منتشر خواهد شد و با این حساب برای تجربه بازی باید 49 روز بیشتر صبر کنیم. شاون ماری (Sean Murray) از استودیو Hello Games، مراحل ساخت بازی No Man's Sky را سخت و طاقت‌فرسا توصیف کرده است. او در صحبت‌های خود اعلام کرده که Hello Games کاملا عکس‌العمل طرفدارها را در قبال این خبر درک می‌کند و از بابت اعلام این خبر بسیار متاسف است. به‌نظر می‌رسد تیم سازنده به اهداف خود برای بدست آوردن یک نتیجه کامل و درست بسیار نزدیک هستند و فرصت چند روزه برای بهبود بازی به نفع No Man's Sky تمام شود.

بازی No Man's Sky (آسمان هیچکس) یک بازی بسیار بزرگ و بی‌انتهاست که گیمر در آن به کاوش در منظومه‌ها و سیاره‌های مختلف می‌پردازد. این بازی که توسط استودیوی Hello Games ساخته شده برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع: Engadget
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر