بازی Outlast 2 تاخیر خورد

بازی Outlast 2 تاخیر خورد
اعضای استودیو مستقل بازیسازی Red Barrels اعلام کردند که بازی جدید آن‌ها یعنی Outlast 2 با تاخیر منتشر خواهد شد. با نقدستان و جزییات این خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بازی Outlast 2 که چند ماهی از معرفی آن می‌گذرد، اکنون با تاخیر مواجه شده و باید تا سال 2017 برای تجربه‌اش صبر کنیم. اعضای استودیو مستقل بازیسازی Red Barrels با انتشار بیانه‌ای اعلام کردند که به زمان بیشتری برای ارایه یک تجربه کامل به بازیکنان احتیاج دارند.

وظیفه ما به‌عنوان یک استودیو مستقل این است که بهترین و ترسناک‌ترین تجربه ممکن را به بازیکنان ارایه دهیم. از همین رو به زمان بیشتری احتیاج داریم تا از بابت ارایه بهترین بازی ترسناک به بازیکنان مطمئن شویم. مسلما این خبر خوبی برای طرفدارها نخواهد بود& اما ما نسبت به آن ها تعهد داریم و باید آزمایش های بیشتری روی بازی انجام دهیم و از کیفیت آن مطمئن شویم. 

اولین قسمت از مجموعه Outlast در سال 2013 منتشر شد و توجه بسیاری از علاقه‌مندان را به خود جلب کرد. حال بازی دوم در حال ساخت است و قرار است رخدادهای آن در یک مزرعه فوق‌العاده ترسناک اتفاق بیوفتد و شخصیت جدیدی نیز داشته باشد. بازی Outlast 2 قرار است برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: IGN
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر