با ارتش کانن‌های Getty Images آشنا شوید!

با ارتش کانن‌های Getty Images آشنا شوید!
زمان زیادی تا شروع مسابقات المپیک 2016 در ریو نمانده است. در این زمان آژانس‌های خبری و عکاسی مختلف به شدت مشغول هستند تا تجهیزات و امکانات مورد نیاز عکاسانشان را برای این واقعه‌ی ورزشی عظیم آماده کنند. در همین راستا آژانس عکس Getty Images به تازگی تجهیزات مورد استفاده‌ی عکاسانش را به نمایش گذاشته است.
  • جدیدترین بازی ها
این عکس تجهیزاتی را که که عکاسان Getty Images در المپیک برزیل استفاده خواهند کرد به نمایش گذاشته است. تعداد زیادی از برترین‌های کانن:

مدیر Getty Images، آقای Heiman گفته است که این آژانس بیش از هر زمان دیگری از این واقعه‌ی ورزشی عکاسی خواهد کرد. او می‌گوید: "Getty Images تعداد 1.5میلیون عکس را طی این مسابقات ثبت خواهد نمود و لحظاتی مانند به گردن انداختن مدالها تنها با فاصله‌ای 120ثانیه‌ای به مشتریان تحویل داده خواهند شد."
Heiman می‌گوید که هر عکاس حدود 25کیلوگرم تجهیزات را با خود حمل خواهد کرد: یک دوربین 360درجه، 4 دوربین DSLR، لنزهای 35-16، 70-24، 200-70 و 300mm f/2.8. علاوه بر اینها هر عکاس یک لنز فوق تله (400، 500 یا 600میلیمتری) و دو عدد فلش و یک لپ‌تاپ نیز همراه خود خواهد داشت.
این یک تصویر از تجهیزات عکاسی است که هر عکاس همراه خواهد داشت:

این یعنی هر یک از عکاسان حدود 42هزار دلار تجهیزات عکاسی کانن را در کیف‌های 25کیلویی خود به مسابقات مختلف ورزشی حمل خواهند کرد.
Heiman همچنین می‌گوید Getty Images علاوه بر ثبت عکسهای معمول، از دوربینهای 360درجه و 20دوربین رباتیک برای تصاویر هوایی و زیرآبی نیز استفاده خواهد کرد.

منبع: PetaPixel
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر