با اپلیکیشن دانشگاه ام‌ آی ‌تی، رژیم بگیرید و لاغر شوید

با اپلیکیشن دانشگاه ام‌ آی ‌تی، رژیم بگیرید و لاغر شوید
به‌تازگی محققان دانشگاه ام‌آی‌تی اپلیکیشنی تولید کرده‌اند که به شما در حفظ رژیم غذایی کمک می‌کند. اما این برنامه چگونه می‌تواند به کم کردن وزن شما منجر شود؟ با نقدستان همراه شوید.
  • جدیدترین بازی ها
شاید بسیاری از ما در فکر استفاده از یک رژیم غذایی مشخص باشیم تا با انجام آن، وزن ایده‌آل‌تری داشته باشیم. اما مشکل بیشتر افراد در هنگام استفاده از یک رژیم خاص، مشخص کردن میزان غذایی است که مصرف می‌کنند. البته ممکن است به لطف اپلیکیشن جدید محققان دانشگاه ام‌آی‌تی، دیگر با چنین مشکلی مواجه نباشیم. آن‌ها موفق شده‌اند تا برنامه‌ای بسازند که می‌تواند کالری موجود در غذا را تشخیص بدهد. از نظر تئوری، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا کنترل بیشتری بر روی میزان کالری دریافتی خود داشته باشید. در ابتدا، این شما هستید که نوع غذای مصرفی خود را در برنامه مشخص می‌کنید. سپس در روند برنامه، متوجه کالری مصرف‌شده خواهید شد.کاربران می‌توانند با انتخاب غذای موردنظر و همچنین استفاده از توضیحات آن در منوی هر عذا، میزان کالری آن را مشخص کنند. درواقع این کار با توجه به حجم و اندازه غذا انجام می‌شود. محققان ام‌آی‌تی می‌گویند نرم‌افزارهای موجود در بازار که عملکرد مشابهی دارند، بسیار «خسته‌کننده» هستند و باعث ناامیدی کاربر می‌شوند؛ امری که ممکن است به عدم پیگیری رژیم غذایی منجر شود. حتی ممکن است افرادی که رژیم خود را ادامه می‌دهند، کالری را به درستی حساب نکنند و از کم کردن وزن خبری نباشد.

به‌عنوان مثال، کاربر می‌تواند در یک جمله صبحانه خوردن خود را تعریف کند: «برای صبحانه، من تعدادی تخم‌مرغ، موز و یک لیوان آب‌میوه خوردم.» اما بیاید فرض کنیم که میزان موز مصرفی توسط فرد، تنها نصف یک موز بوده است. سپس می‌توانید با اضافه کردن جمله «من تنها نصف یک موز را خوردم»، اطلاعات موجود از رژیم خود را تغییر بدهید. در ادامه، این سیستم هوشمند جمله شما را دریافت می‌کند و به‌صورت خودکار اطلاعات شما را عوض خواهد کرد.  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر