با شکلک‌ های جدید iOS 10 آشنا شوید

با شکلک‌ های جدید iOS 10 آشنا شوید
احتمالا اپل در طول برگزاری کنفرانس WWDC خود، از نسخه بعدی سیستم‌عامل iOS رونمایی می‌کند. اگر از طرفداران شکلک‌های موجود در IOS هستید، می‌توانید شکلک‌های جدید در نسخه بعدی iOS را در ادامه مشاهده کنید. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، احتمالا اپل(Apple) در ماه ژوئن سال جاری میلادی، بار دیگر میزبان رویداد WWDC خواهد بود. در این رویداد، انتظار می‌رود تا دهمین نسخه از سیستم‌عامل iOS رسما رونمایی شود. در کنار تغییرات ساختاری که این سیستم‌عامل با خود به همراه دارد، بی‌شک شاهد مشاهده تغییرات ظاهری نیز خواهیم بود. یکی از این تغییرات، شکلک‌های موجود در کیبورد هستند که بر اساس یک گزارش جدید، با تعداد بیشتری از آن‌ها مواجه خواهید شد.بر اساس شایعه‌ای که به همراه یک تصویر فاش شده است، اپل قصد دارد تا نزدیک به 74 شکلک جدید را به iOS 10 اضافه کند. همه ما‌ می‌دانیم که یک مکالمه خشک و معمولی، می‌تواند با استفاده از شکلک‌های بامزه و البته مرتبط به صحبت ما، به یک صحبت جالب و البته دوست‌داشتنی تبدیل شود. پس بی‌شک کاربران این پلتفرم از اضافه شدن شکلک‌های جدید خوشحال خواهند شد.

یکی از جالب‌ترین شکلک‌هایی که در تصویر مشاهده می‌کنید، شکلک جغد است. به نظر می‌رسد اضافه شدن جغد به شکلک‌های iOS 10، ارتباط مستقیمی با جغد دانا و ریزبین وب‌سایت نقدستان دارد. درنهایت کوپرتینویی‌ها نتوانستند زیر فشار رسانه‌ها و درخواست کاربران، لوگوی نقدستان را نادیده بگیرند و با قرار دادن شکلک جغد در نسخه بعدی iOS، تصمیم گرفته‌اند تا به نیاز کاربران خود پاسخ بدهند!
منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر