با طراحی جدید برنامه اینستاگرام آشنا شوید

با طراحی جدید برنامه اینستاگرام آشنا شوید
تیم برنامه اینستاگرام در حال آزمایش نوع جدیدی از طراحی در این برنامه است. با ما همراه باشید تا با نگاهی به این طراحی جدید، آن را بیشتر بررسی کنیم.
  • جدیدترین بازی ها
در طی گذشت چند سال از عرضه برنامه اینستاگرام (Instagram)، همیشه شاهد استفاده از یک رنگ مشابه در این برنامه بوده‌ایم. این رنگ آبی معروف، که در بیشتر بخش‌های برنامه مشاهده می‌شود، مدت زیادی است که در برنامه وجود دارد. اگرچه ظاهر کلی برنامه با تغییرات بسیار جزئی در سال‌های اخیر مواجه شد، اما خبری از تغییر رنگ آبی نبود. اما اکنون به نظر می‌رسد اینستاگرام قصد دارد تا نوع جدید و البته غیرمنتظره‌ای از طراحی و رنگ‌بندی را به کاربران ارائه کند.

به نظر می‌رسد وب‌سایت The Verge توانسته از طریق فردی با نام Anton Abramov، اسکرین‌شات‌هایی را از طراحی جدید این برنامه به دست بیاورد. مهم‌ترین نکته‌ای که در این تصاویر مشاهده می‌شود، مونوکروم بودن آن است. همان‌طور که می‌بینید، دیگر از رنگ آبی خبری نیست و تنها رنگ‌های موجود سفید و مشکی هستند.


اما هدف از این کار دقیقا چیست؟ شاید بهترین و البته دقیق‌ترین حدس موجود، این فرضیه باشد: احتمالا تیم اینستاگرام قصد دارد با انجام این کار، کاری کند تا عکس‌ها – بدون دخالت رنگ‌بندی رابط کاربری – بیشتر برای کاربران نمایان شود. از این راه، آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنند که رنگ‌های موجود در قالب گرافیکی برنامه، باعث ایجاد تداخل در تجربه کاربر از عکس نخواهند شد. اما سوال اصلی اینجاست: آیا تصاویر فاش‌شده از این نسخه جدید، حقیقی هستند؟ باید بدانید که تیم اینستاگرام در گفتگو با وب‌سایت The Verge، حقیقی بودن این تصاویر را تایید کرده است.

اگر این طراحی را دوست دارید یا از همین لحظه نسبت به آن احساس تنفر می‌کنید، بهتر است کمی صبر کنید. تیم اینستاگرام بار دیگر تاکید می‌کند که این‌گونه از طراحی‌ها، تنها نسخه‌های آزمایشی هستند که تیم آن‌ها هرچند وقت یک‌بار استفاده می‌کند. پس هیچ‌چیز قطعی نیست و حتی ممکن است هرگز این طراحی به نسخه اصلی برنامه اضافه نشود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر