با مدل های جدید پورشه 718 باکستر و باکستر S آشنا شوید

با مدل های جدید پورشه 718 باکستر و باکستر S آشنا شوید
پورشه مدل جدید باکستر و باکستر S را به صورت اینترنتی معرفی کرد و همانطور که انتظار میرفت عدد 718 را به جلوی نام این مدلها اضافه نموده است. این عدد برگرفته از نام مدلهای مسابقه ای موتوروسط پورشه در دهه های 50 و 60 می باشد.
  • جدیدترین بازی ها
تقریبا همه مطمئن بودن که مدلهای جدید از موتور 4 سیلندر و مجهز به توربوشارژر استفاده خواهند کرد و همینطور هم شد. پورشه اعلام کرده که باکستر جدید از آپریل 2016 در اروپا به فروش می رسد و مشخصات فنی آن نیز اعلام شده است.

همانطور که گفتیم بزرگترین تغییر برای مدلهای جدید استفاده از موتور چهار سیلندر توربو به جای انواع شش سیلندر تنفس طبیعی است. مدل باکستر از پیشران 2 لیتری باکسر توربوشارژ با قدرت 300 اسب بخار و مدل باکستر S از موتور 2.5 لیتری باکسر و با توربوی هندسه متغیر 350 اسبی استفاده خواهند کرد. این اعداد به ترتیب از مدلهای قبلی 35 اسب بخار بیشتر هستند. افزایش گشتاور این موتورهای 4 سیلندر توربو نیز قابل توجه است. مدل 2 لیتری با 74 پوندفیت تورک بیشتر به 280 پوندفیت و مدل 2.5 لیتری با 43 پوندفیت تورک بیشتر به 309 پوندفیت گشتاور رسیده اند. پورشه می گوید مصرف سوخت مدلهای جدید نیز نسبت به مدلهای قبلی 13 درصد بهبود یافته.
با استفاده از گیربکس PDK مدل باکستر در 4.5 ثانیه و مدل باکستر S در 4.0 ثانیه از صفر به صد کیلومتر در ساعت میرسند. که به ترتیب 0.7 و 0.5 ثانیه از انواع قبلی سریعترند.

در داخل ماشین، سیستم سرگرمی و مدیریت اتومبیل جدید پورشه را که دارای صفحه نمایش لمسی است خواهید یافت، این صفحه نمایش از امکانات استاندارد است، ولی رهیاب ماهواره ای جزء آپشن هاست! جاگذاری سایر دکمه ها بسیار شبیه به باکستر فعلی است.
هر دو اتومبیل به صورت استاندارد با گیربکس 6 سرعته ی دستی ارائه می شوند و گیربکس PDK آپشنی سفارشی است. پورشه مدعی است فرمان با کمک الکتریکیش حالا دقیق تر و بهتر شده و فنربندی این ماشین ها نیز مورد تنظیم مجدد قرار گرفته است. یک پکیج سفارشی با نام PASM نیز وجود دارد که ارتفاع ماشین را یک سانتیمتر پایین تر می آورد.

طراحی مدل جدید را می توان تکاملی از طراحی مدل قبلی دانست. چهار چراغ LED دی لایت که در عکسها دیده می شوند سفارشی هستند. بیشتر تغییرات بر روی جلوپنجره ها و سپر جلو انجام گرفته است. در عقب ماشین حالا علامت پورشه داخل بخشی اسپویلر مانند جای گرفته و نام 718 Boxter در زیر آن واقع شده است.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر