با نامزدهای مراسم جوایز گوگل پلی در سال 2016 آشنا شوید

با نامزدهای مراسم جوایز گوگل پلی در سال 2016 آشنا شوید
گوگل هرساله با برگزاری مراسمی با نام Google Play Awards (جوایز گوگل پلی)، بهترین برنامه‌های عرضه‌شده در فروشگاه گوگل پلی را مشخص می‌کند. امسال نیز قرار است بهترین برنامه‌ها و بازی‌های موجود به شما معرفی شوند. با ما همراه باشید تا نامزدهای دریافت جایزه این مراسم را بهتر بشناسیم.
  • جدیدترین بازی ها
سالی دیگر از راه رسیده است و گوگل (Google) قصد دارد همچون همیشه، بهترین برنامه‌های موجود در گوگل پلی (Google Play) را مشخص کند. این مراسم، شامل معرفی بهترین برنامه‌های عرضه‌شده در بسیاری از دسته‌بندی‌های مختلف است که شامل «برنامه» و «بازی» می‌شود. اما بهتر است با جزئیات این برنامه، زمان معرفی برندگان و البته دسته‌بندی‌های موجود بیشتر آشنا شویم.

به‌صورت کلی، گوگل در 10 شاخه مشخص، 5 برنامه را نامزد کرده است. از این طریق، کاربران می‌توانند این برنامه‌ها را تجربه کنند و برای مراسم آماده شوند. این 10 دسته‌بندی، شامل این موارد می‌شود: استارتاپ، برنامه‌های مستقل، بهترین برنامه‌ خانوادگی، بهترین استفاده از طراحی متریال، بهترین استفاده از سرویس پلی گیم (Play Game) گوگل، Early Adopter، عرضه جهانی (Go Global)، نوآورانه‌ترین، بهترین برنامه و بهترین بازی.

افرادی که قصد داشته باشند به رویداد I/O گوگل – رویدادی اختصاصی برای توسعه‌دهندگان گوگل – بروند، می‌توانند در استیج شماره 7 این مراسم را از نزدیک مشاهده کنند. همچنین امکان مشاهده این رویداد به‌صورت زنده از برنامه Google I/O نیز وجود دارد. با نزدیک‌تر شدن به این رویداد، گوگل اطلاعات بیشتری را از آن منتشر می‌کند.


منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 5 اردیبهشت 1395
ایول کلش رویال هم هست

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر