با هیولای جدید رئیس جمهور بعدی آمریکا آشنا شوید

با هیولای جدید رئیس جمهور بعدی آمریکا آشنا شوید
یک لیموزین غول پیکر دیگر که حتی خیلی از بمب ها هم حریفش نمی شوند. قرار است رئیس جمهور آینده ی ایالات متحده که در سال 2017 جای باراک اوباما خواهد گرفت، از این خودرو استفاده کند.
  • جدیدترین بازی ها
رییس جمهور آینده ی آمریکا در سال 2017 هنوز مشخص نیست، اما الان تا حدودی می توان فهمید که این شخص با چه وسیله ی نقلیه ای روی زمین جا به جا خواهد شد. لیموزین بعدی رییس جمهوری ایالات متحده یک کادیلاک دیگر خواهد بود. یک کادیلاک بزرگ.تصویر فوق از همین ماشین، به صورت مخفیانه عکاسی شده است. باراک اوباما مدت طولانی هست که سوار خودروی معروف به هیولا می شود. در بی سیم ماموران مخفی محافظت از اوباما، این کادیلاک به عنوان کادیلاک یک یا لیموزین یک شناخته می شود.  خودروی کنونی اوباما از لحاظ ظاهری شبیه به یک کادیلاک DTS کشیده است، اما در واقع بر روی شاسی وانت شورولت کودیاک ساخته شده است. لیموزین جدید هم به احتمال زیاد روی همین شاسی ساخته شده است، اما این بار خیلی شبیه به کادیلاک های جدید خواهد بود. از روی پوشش استتاری نمونه ی مورد آزمایش، میتوان بدنه ی سدان بزرگ کادیلاک یعنی CT6 را تشخیص داد.
از لحاظ مشخصات، اطلاعاتی در دسترس کسی نیست و نخواهد بود. چون جزئیات خودروی رئیس جمهور محرمانه بوده و مربوط به سازمان امنیت ملی ایالات متحده است. اما اطمینان داشته باشید که ضد گلوله، ضد بمب های کوچک بوده و یک سیستم تامین اکسیژن برای شرایط حمله ی شیمیایی تعبیه شده است.
لیموزین کنونی مدت زیادی است که در خدمت ریاست جمهوریست، دولت در سال 2013 درخواستی برای تغییر خودروی رییس جمهوری مطرح نمود. حدوداً تا یک سال دیگر این خودرو در خدمت رییس جمهوری جدید آمریکا خواهد بود.

http://lln.mnmcdn.com/photos/content/january2013/thumbnails5.0/beast-ri_653.jpg

منبع: Autoblog
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر