با Keegan، هوش مصنوعی منتقد عکس آشنا شوید

با Keegan، هوش مصنوعی منتقد عکس آشنا شوید
آیا به عکاسی علاقمندید؟ آیا میخواهید کسی عکسهایتان را مورد نقد قرار دهد و مانند یک مربی شما را راهنمایی کند؟ یک راه جدید برای نقد عکس و راهنمایی عکاسان در هر سطحی استفاده از هوش مصنوعی برای تحلیل عکس است. اگر می‌خواهید با این نوع نقد و تحلیل عکس آشنا شوید حتماً این مطلب را مطالعه کنید.
  • جدیدترین بازی ها
Keegan یک مربی شخصی عکاسی است که با هوش مصنوعی کار می‌کند. عکسهایتان را به Keegan نشان دهید و او سعی خواهد کرد با تحلیل عکس، به شما راهنمایی تکنیکی ارائه کند تا بتوانید مهارت‌هایتان را افزایش دهید.
بر روی خود وب‌سایت نوشته شده است: "من ممکن است سخت‌گیر باشم، ولی امیدوارم باعث ناراحتی نشوم."
Keegan توسط Regaind که یک استارت‌آپ فرانسوی است ساخته شده تا عکس‌ها را مورد تحلیل قرار دهد. توسعه‌دهندگان این سیستم با کمک عکاسان حرفه‌ای توانسته‌اند به این هوش مصنوعی بیاموزند که چگونه نقاط قوت و ضعف هر عکسی را تشخیص داده و آنها را وصف کند.

با ورود به صفحه‌ی هوم، Keegan از شما دعوت می‌کند تا عکسی را آپلود کنید. پس از آپلود کردن عکس، Keegan آنرا مورد تحلیل قرار داده و علاوه بر ارائه‌ی توضیحات و تحلیل عکس، نمره‌ای را نیز از 10 به آن اختصاص می‌دهد. نمرات 5 تا 7 در سطح قابل قبول، 7 تا 9 بسیار خوب و 9 به بالا عالی محسوب می‌شوند.

بعلاوه می‌توانید درخواست نمایش جزئیات بیشتری را هم بدهید. به این ترتیب می‌توانید نقاط قوت و ضعف عکستان را در فاکتورهای مختلف بر اساس درصد مشاهده کنید. جالب اینکه خود نرم‌افزار به شما هشتگ و عنوانهایی را نیز پیشنهاد می‌دهد.

Keegan این امکان را نیز به شما می‌دهد تا با تشکیل پروفایل سوابق خود را ذخیره کنید و برای مهارت‌هایی مانند نوردهی مناسب، کادربندی و ... مورد تشویق قرار بگیرید. همچنین بر اساس امتیاز متوسط و تعداد عکسهایی که آپلود کرده‌اید سطوح عکاسی مختلفی از تازه‌کار تا حرفه‌ای به شما اختصاص داده می‌شوند.
بعلاوه در صورتیکه عکستان بتواند نمره‌ای عالی کسب کند، می‌توانید آنرا در بخش Hall of Fame به اشتراک بگذارید. این بخش مختص عکس‌هایی است که توانسته‌اند بالاترین امتیازها را کسب نمایند.

Keegan عکسهای شما را برای هیچ فردی به نمایش نمی‌گذارد، مگر اینکه خودتان با استفاده از گزینه‌های Sharing آنها را در جوامع مجازی به اشتراک بگذارید یا بخواهید آنها را در Hall of Fame قرار دهید.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان دوشنبه 19 مهر 1395
لطفا آدرس این سایت رو هم اعلام فرمایید

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر