بخش تنظیمات سیستم در اندروید N تغییر می‌کند

بخش تنظیمات سیستم در اندروید N تغییر می‌کند
با انتشار تصاویر جدید از رابط کاربری اندروید N، به نظر می‌رسد شرکت گوگل همچنان در حال بهبود رابط کاربری سیستم‌عامل اندروید است تا استفاده از آن را برای کاربران آسان‌تر کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
طی روزهای گذشته گزارشاتی در رابطه با تغییرات رابط کاربری اندروید N منتشر شده است، اگر اخبار نقدستان را دنبال کرده باشید می‌دانید که گوگل به احتمال زیاد بخش اپ دراور را در اندروید بعدی حذف خواهد کرد و علاوه بر این بخش اعلان‌های اندروید N نیز با تغییراتی همراه است. به گزارش وب‌سایت Android Police این تغییرات محدود به این دو بخش نیست و به احتمال زیاد طراحی تنظیمات سیستم در اندروید N تغییر خواهد کرد.

همانطوری که در تصویر زیر می‌بینید، تغییراتی در بخش تنظیمات اندروید N ایجاد شده است. البته تصویر مربوط به بخش تنظیمات جدید طبق گفته Android Police ترکیب تمام مواردی است که در این بحش مشاهده کرده‌اند، در نتیجه این تصویر اسکرین‌شات واقعی از بخش تنظیمات سیسنم نیست.

با در نظر گرفتن این نکته، تغییر طراحی در این بخش کاملاً قابل مشاهده است و مانند بخش اعلان فاصله کمتری بین تنظیمات مختلف وجود داشته و حالتی یکپارچه دارد. با این تغییر اندک بخش تنظیمات ظاهری  منسجم پیدا کرده است، البته مقصوذ ما این نیست که طراحی قبلی مناسب نبود اما طراحی جدید ظاهر ساده‌تری به بخش تنظیمات می‌دهد.

همچنین در پایین هر بخش اطلاعاتی کوتاه برای تنظیمات مختلف سیستم به نمایش دز می‌آید، برای مثال می‌توانید با نگاهی کوتاه می‌توانید اطلاعاتی در رابطه با شبکه WiFi که به آن متصل هستید پیدا کنید، از روشن و خاموش بودن بلوتوث مطلع شوید، میزان ترافیک مصرفی را ببینید، شارژ باقی‌مانده باطری را مشاهده کنید و بسیاری موارد دیگر.

البته ممکن است تا عرضه نسخه نهایی اندروید N طراحی بخش تنظیمات تغییرات بیشتری پیدا کند، اما از نظر ما طراحی جدید ساختار بهتری دارد. نظر شما در این مورد چیست؟ طراحی قدیمی را ترجیح می‌دهید یا با ما هم عقیده هستید و از طراحی جدید خوشتان آمده است؟

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر