برترینهای خودرویی سال 2015 از نگاه GTSPIRIT

برترینهای خودرویی سال 2015 از نگاه GTSPIRIT
سایت GTSPIRIT هرساله و در ابتدای سال میلادی جدید اقدام به انتخاب برترینهای دنیای خودرو در سال قبل می کند. امسال 20 نفر از تیم نویسندگان این سایت دست به کار شده و بهترینهای سال 2015 را انتخاب کردند.
  • جدیدترین بازی ها
روش انتخاب برترینها به این شکل بوده که هر یک از 20 نفر در هر بخش 3 اتومبیل یا سازنده را انتخاب می نمودند. سپس نامزدهای انتخاب به ازای هر بار اول شدن 3 امتیاز، دوم شدن 2 امتیاز و سوم شدن یک امتیاز دریافت می کنند. در ادامه می توانید نتیجه ی این انتخاب ها را مشاهده کنید:

خودروی سال– پورشه Cayman GT4

این اتومبیل که در تمامی مجلات مورد تمجید قرار گرفته توانست نویسندگان GTSPIRIT را نیز عاشق خود کند. در کل تیم این سایت برای این بخش 120 امتیاز در اختیار داشتند و GT4 توانست 25امتیاز را از آن خود کند. رده ی دوم این گروه نیز توسط ساخته ی دیگری از پورشه پر شد، 911 GT3 RS و رده ی سوم به لامبورگینی Aventador SV رسید.
سه خودروی برتر:
1. پورشه Cayman GT4 با 25 امتیاز
2. پورشه 911 GT3 RS با 20 امتیاز
3. لامبورگینی Aventador SV با 19 امتیاز

خودروی کانسپت سال – بوگاتی ویژن

ستاره ی نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت برنده ی  عنوان برترین کانسپت سال شد. بوگاتی ویژن با طراحیش و مشارکت با سری بازیهای GranTurismo تمامی صنعت اتومبیل را متعجب کرد. این اتومبیل توانست بیش از یک سوم امیتازهای این بخش را کسب نماید. رده ی دوم به پورشه Mission-E و رده ی سوم به بنتلی EXP 10 Speed 6 رسید.
سه خودروی برتر کانسپت:
1.    بوگاتی Vision Gran Tursimo با 41 امتیاز
2.    پورشه Mission-E با 20 امتیاز
3.    بنتلی EXP 10 Speed 6  با 18 امتیاز

خودروی پیستی سال – مکلارن P1 GTR

محصول 1000 اسب بخاری مکلارن در این بخش به عنوان خودروی سال انتخاب شده. این اتومبیل که برای بزرگداشت بیستمین سالگرد قهرمانی مکلارن در مسابقه ی 24 ساعته ی لمان در سال 1995 ساخته شده برترین ماشینی است که برای استفاده در پیست می توانید بخرید. برنامه ی ویژه ای نیز برای خریداران این اتومبیل توسط مکلارن تهیه شده تا بتوانند حداکثر استفاده را از این ماشین در بهترین پیستهای جهان ببرند. رده های دوم و سوم در این گروه به ترتیب به فراری FXX-K و آستون مارتین Vulcan رسیده است.
سه خودروی برتر پیستی:
1.    مکلارن P1 GTR با 50 امتیاز
2.    فراری FXX-K با 41 امتیاز
3.    آستون مارتین Vulcan با 29 امتیاز

خودروی تیونینگ شده ی سال – ABT RS6-R

بهینه سازی یکی از بهترین و سریعترین ماشینهای چندمنظوره ی جهان کار آسانی نیست. ولی ABT توانسته با RS6-R اینکار را انجام دهد. این خودرو که بر اساس آئودی RS6 ساخته شده است تواناییهایی فضایی دارد. در پس این ماشین برابوس Rocket 900 و منصوری Huracan Trofeo رده های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.
سه خودروی برتر تیونینگ شده:
1.    ABT RS6-R با 27 امتیاز
2.    برابوس Rocket 900 با 20 امتیاز
3.    منصوری Huracan Trofeo با 17 امتیاز

خودروساز سال – پورشه

بعد از کسب رده های اول و دوم خودروی سال و رده ی دوم خودروی کانسپت سال، تعجبی ندارد که پورشه عنوان برترین خودروساز سال را نیز به خود اختصاص می دهد. با تولید دو خودروی اسپرتی بسیار هیجان انگیز و مدل کانسپتی آینده نگرانه پورشه واقعاً لایق این عنوان است. مرسدس بنز و لامبورگینی در رده های دوم و سوم قرار می گیرند.
1.    پورشه با 30 امتیاز
2.    مرسدس بنز با 22 امتیاز
3.    لامبورگینی با 21 امتیاز

منبع: GTSPIRIT
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر