برخی از دستگاه‌های آیپد پرو درهنگام شارژ کار نمی‌کنند

برخی از دستگاه‌های آیپد پرو درهنگام شارژ کار نمی‌کنند
بر اساس گزارش کاربران مختلف، تعدای از دستگاه‌های iPad Pro در هنگام شارژ شدن، دیگر کار نمی‌کنند و به حالتی همچون خاموشی کامل دچار می‌شوند.
  • جدیدترین بازی ها
چهارشنبه گذشته بود که شرکت اپل آیپد پرو را به صورت رسمی عرضه کرد. در این بین تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، این محصول را به عنوان جایگزینی برای رایانه‌های شخصی می‌داند. این درحالیست که استیو وزنیاک، از موسسان شرکت اپل، با این موضوع کاملا مخالف است.

اما اکنون فرقی نمی‌کند که کدام‌یک از آن‌ها نظر بهتری دارد؛ چرا که اگر آیپد پرو به هیچ عنوان کار نکند (!) نه می‌تواند جایگزین یک رایانه شخصی شود و نه حتی وظیفه خود را به درستی انجام دهد. گزارش‌هایی که در سراسر اینترنت از سوی کاربران مختلف منتشر دشه است، به فریز کردن (قفل کردن) صفحه و بی‌پاسخ بودن آن در هنگام شارژ صحبت می‌کنند. در بیشتر موارد نیز کاربران راهی به جز راه اندازی دوباره دستگاه ندارند.

بر اساس گفته برخی از دارندگان آیپد پرو، بعد از راه اندازی مجدد دستگاه، باتری 100 درصد است. این شکایت‌ها که در بخش‌های پشتیبانی شرکت اپل منتشر شده‌اند، شباهت‌های زیادی به یکدیگر دارند. یکی از کاربران می‌گوید: «من نیز مشکل مشابهی را دارم. من آیپد پرو خود را دوبار شارژ کردم و در هر کدام از این 2 بار، برای کار کردن دستگاه به راه اندازی مجدد آن نیاز داشتم. این موضوع بسیار نا امید کننده است.»یکی دیگر از کاربران درباره مشکل خود می‌گوید: «من نیز دقیقا همین مشکل را دارم. هنگامی که آیپد پرو را بیش از یک ساعت به شارژر متصل می‌کنم، دستگاه کاملا از کار خواهد افتاد. به کار افتادن مجدد آن نیاز به راه اندازی‌های متعدد دارد.»

درحال حاضر شرکت اپل از این موضوع آگاه است و حتی تعدادی از کارشناسان فنی آن به کاربران راه‌کارهایی را ارائه کرده‌اند. یکی از این راه حل‌ها، ریست کردن به حالت کارخانه از طریق سرویس iTunes است. یکی دیگر از روش‌های پیشنهاد شده، نگه داشتن دکمه قفل شدن صفحه و دکمه هوم به مدت 10 ثانیه است؛ کاری که باعث راه اندازی مجدد دستگاه در لحظه خواهد شد.

اما این موضوع تنها به دارندگان آیپد پرو ختم نمی‌شود؛ بلکه تعدادی از دارندگان آیفون 6، آیفون 6اس و آیفون 6اس پلاس نیز با چنین مشکلی مواجه شده‌اند. این موضوع می‌تواند خبر بسیار خوبی باشد؛ چرا که نشان ‌می‌دهد مشکل ایجاد شده، یک ایراد نرم‌افزاری در سیستم عامل Ios 9 است و می‌تواند با بروزرسانی نرم‌افزاری برطرف شود.منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر