بررسی اپیزود دوم سری جدید تاپ گیر

بررسی اپیزود دوم سری جدید تاپ گیر
هفته‌ی گذشته در مورد اولین اپیزود از سری جدید تاپ گیر نوشتیم و گفتیم که تا چه حد در جلب نظر مخاطبین و منتقدان ضعیف عمل کرده است. در عین حال امیدوار بودیم قسمتهای بعدی بهتر شوند و این برنامه‌ تلویزیونی دوباره به محبوبیت گذشته برسد. خوب یکشنبه‌ی این هفته قسمت دوم از سری جدید پخش شد. اما چه عملکردی داشت؟
  • جدیدترین بازی ها
این اپیزود از سه بخش اصلی تشکیل شده بود، تست مکلارن 675LT در ابتدای برنامه، آزمایش مقایسه‌ای سه کراس اوور مطرح بازار در دو بخش و قسمت میهمانان.
قسمت میهمانان به قدری ملال آور و بیهوده بود که به آن نخواهیم پرداخت و چیزی نمانده بود هنگام دیدنش خوابمان ببرد! بنابراین عملاً آنرا ندیدیم که بخواهیم شرحش بدهیم!
حالا که نکته‌ی منفی این اپیزود را مطرح کردیم باید با خیال راحت بگوییم که به بقیه‌ی این اپیزود نمره‌ای بین خوب تا عالی تعلق می گیرد.

در بخش اول Chris Evans برای آزمودن مکلارن 675LT از تارخچه‌ی مکلارن F1 و نام Long Tail شروع کرد که جالب بود، هرچند که این فکر در ذهنمان تداعی شد که جرمی یا جیمز می‌توانستند جذاب تر و صمیمی‌تر همین تاریخچه را توضیح دهند. در هر صورت وقتی زمان رانندگی رسید Chris Evans چیزی کم نگذاشت، و قسمتهای رانندگی او بسیار جذاب بودند. البته او مهمان ویژه‌ای نیز در مکلارن همراه خود داشت که آنرا فاش نمیکنیم، تا در صورتیکه این قسمت را ندیده اید از جذابیتش کاسته نشود. کافیست بدانید که این مهمان راننده‌ی ماهری بوده و مکلارن را تا نهایت لیمیت‌هایش می‌راند!

بخش دوم به دو قسمت تقسیم شده بود که یکی پس از تست مکلارن و دیگری در آخر برنامه نمایش داده شد. این بخش را باید در حد عالی ارزیابی کرد. Matt LeBlanc و Chris Evans همراه مجری مهمان، Eddie Jordan به آزمایش سه کراس اوور جدید، یعنی جگوار F-Pace، پورشه Macan و مرسدس GLC پرداختند. البته سه موزیسین نیز این سه مجری را همراهی می‌کردند. برای آزمودن سه کراس اوور آنها را در شهر، جاده و آفرود مورد آزمون قرار دادند و کاملاً یادآور سفرهای قدیمی تاپ گیر بود. همچنین ارتباط بین مجریان و مهمانان بسیار صمیمی و باورپذیر به نظر می رسید، بعلاوه شوخی ها و طنازی‌ها  و حتی تقلب‌ها و کلک زدن‌های آشنایTop Gear را می‌شد دوباره مشاهده کرد.

مناظر زیبا و رانندگی‌ مشتاقانه‌ی مجریان و مهمانانشان نیز هیجان و جذابیت این بخش را به شدت افزایش می‌دادند. آخرین چالش این تست به طرز خاصی هیجان انگیز بود و نمی‌توانستیم چشم از صفحه نمایش برداریم. در کل قسمت تست کراس‌اوورها قطعاً رضایت ماشین دوستان را جلب خواهد کرد.

نهایتاً همانطور که انتظار داشتیم اپیزود دوم از اپیزود اول به مراتب بهتر بود، فقط امیدواریم Chris Evans و رفقا فکری به حال قسمت میهمانان برنامه بکنند. این قسمت به شدت ملال آور است و هیچ جذابیتی ندارد، بعلاوه بیش از حد طولانیست. حتی می‌توانیم بگوییم اگر نمی‌توانند فرمت این قسمت را دوباره به جذابیت قبل برگردانند بهتر است مانند تاپ گیر آمریکا آنرا کلاً حذف کنند.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر