بررسی بازی ویدئویی Get Even؛ در جستجوی حقیقت

بررسی بازی ویدئویی Get Even؛ در جستجوی حقیقت
بازی ویدئویی Get Even با کنکاش در فضایی عجیب و ناشناخته، گیمر را به سمت شناخت مفاهیمی نظیر حقیقت و عدالت راهنمایی می‌کند. این بازی در دسته عناوین تیراندازی اول شخص به بازار عرضه شده است.
  • جدیدترین بازی ها
بازی ویدئویی Get Even در دسته عناوین تیراندازی اول شخص توسط استودیوی بازی‌سازی The Farm 51 توسعه پیدا کرده و در نهایت توسط شرکت Bandai Namco Entertainment در تاریخ 23 ژوئن 2017 میلادی برای پلتفرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس‌باکس وان به بازار عرضه شده است. این بازی در حالت تک نفره قابل اجرا بوده و از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 بهره می‌برد 

امتیازات
بازی ویدئویی Get Even امتیاز 74 از 100 را برای نسخه کامپیوتر‌های شخصی، از وب سایت متاکریتیک دریافت کرده است. نسخه پلی استیشن 4 امتیاز 71 از 100 و نسخه ایکس‌باکس وان هم امتیاز 74 از 100 را دریافت کرده است. وب‌سایت گیم اینفورمر امتیاز 8.25 از 10 را برای این عنوان درنظر گرفته است. پی‌سی گیمر امتیاز 66 از 100 و ویدئو گیمر هم امتیاز 7 از 10 را برای این بازی جذاب درنظر گرفته‌اند. 


گیم پلی بازی
Cole Black به عنوان شخصیت اصلی بازی درحالی از خواب بیدار می‌شود که خود را در یک تیمارستان محبوس می‌بیند. کول در اطراف خود بیمارانی را مشاهده می‌کند که هدست‌های واقعیت مجازی عجیب و غریبی را استفاده می‌کنند. در حالی که این شرایط، او را گیج و متحیر کرده تمام حافظه او را تلاش برای نجات دختر نوجوانی اشغال کرده که بمبی به سینه او متصل شده است. تکنولوژی عجیب و غریبی که به سر کول بلک متصل شده برای خواندن و پاسخ دادن به حافظه انسانی استفاده می‌شود. تنها راهی که برای بلک باقی می‌ماند تا گذشته و حقیقت زندگی خود را کشف کند، سفر به اعماق ذهنش است تا بتواند اصل وقایع را درباره گذشته خود دریابد.
هر قدمی که کول در این راه برمی‌دارد به حلقه‌های تو در توی بیشتری می‌رسد. 

Get Even بازی ویدئویی است که با صحنه‌های هیچان انگیز، هیجان و جنب و جوش را در قالب پرسپکتیو اول شخص نشان می‌دهد. این بازی، پرسش‌هایی را در خصوص مفهوم عدالت و حقیقت در خود مستتر دارد. گیمر در جریان بازی، داستان را گام به گام و از طریق کاوش در محیط بازی کشف می‌کند. 
محیط بازی در نگاه اول اینگونه به‌نظر می‌رسد که توسعه‌دهنده، چند بازی مختلف را در یک مجموعه ادغام کرده است. همین امر باعث شده برخی منتقدان، Get Even را یک بازی در ژانرهای مختلف بدانند که عمق داستانی آن در این سبک‌ها بسیار کم و سطحی است. 
صحنه‌های بازی کاملاً طبیعی ایجاد شده‌اند. به عنوان مثال، در یکی از صحنه‌ها وقتی به دشمن خود تیراندازی می‌کنید، گوشی او از دستش به زمین می‌افتد و شما می‌توانید صدای همسر او را که نگران از آنچه به وقوع پیوسته پشت خط است، بشنوید. 

منبع: نقدستان
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

بررسی های دیگر این محصول(1 عدد)

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان جمعه 23 تیر 1396
ممنون از نقد خوب بازی

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر