بررسی بازی Flipping Legend از نگاه وب سایت Gamezebo

بررسی بازی Flipping Legend از نگاه وب سایت Gamezebo
بازی ویدئویی Flipping Legend که برای سیستم‌عامل IOS و اندروید در دسترس قرار گرفته موفق شده امتیاز 94 از 100 را از وب‌سایت متاکریتیک (برای نسخه IOS) دریافت کند.
  • جدیدترین بازی ها
بازی Flipping Legend کنترل عالی، محتوای مناسب، مراحل زیاد برای سرگرم کردن  کاربر و دست آخر، جذابیت فوق العاده را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. در طرف مقابل، تبلیغات موجود در بازی ممکن است برای برخی آزاردهنده باشد که این امر با توجه به رایگان بودن بازی، توجیه پذیر است. 
بازی Flipping Legend در دسته بازی‌هایی با سبک دویدن بی‌پایان، شما را برای ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. این بازی چنان شما را معتاد خواهد کرد که مشتاق خواهید شد برای تکرار چندین و چند باره بازی، به محیط آن بازگردید. خریدهای درون برنامه نیز شما را به پیشرفت بیشتر مشتاق خواهند کرد. 

ایده این بازی، کاملاً ساده است. در این بازی شما نقش قهرمانی را خواهید داشت که باید در محیط‌های پیش‌رو به پیش برود. لمس قسمت سمت چپ صفحه‌نمایش، کاراکتر را به سمت چپ هدایت خواهد کرد و لمس قسمت سمت راست نیز انتقال شخصیت بازی به سمت راست را به دنبال خواهد داشت. این بازی سادگی خاص خود را دارد و در عین حال تمرکز ویژه روی سرعت عمل و تشخیص الگو را طلب می‌کند. در طول مسیر، از انرژی و توانایی شخصیت اصلی کاسته می‌شود و تنها راه برای تازه‌کردن انرژی، شکست دادن نیروهایی است که بر سر راه شما قرار می‌گیرند. در این مسیر باید جمع آوری سکه‌ها را هم در دستورکار قراردهید. 
با پیروی کردن از این دستورالعمل می‌توانید به ریتم مشخصی در جریان بازی برسید اما نیاز است تا مراقب میخ‌ها، گدازه‌ها و سنگ‌هایی که در مسیر شما قرار می‌گیرند نیز باشید. قهرمان شما کاملاً آسیب پذیر بوده و در برابر آسیب‌ها به هیچ وجه مقاومت ندارد. با این تفاسیر، گیم اور یا شکست در بازی، بیش از‌ آنچه تصور می‌کنید به شما نزدیک است. تمرین کردن در این بازی، اصلی ضروری به حساب می‌آید تا به تدریج بتوانید الگوهای مشخصی را دریافت کرده و امتیازهای قبلی خود را افزایش دهید. 

ساختار Flipping Legend به نحوی است که شما را به سمت بازی کردن هرچه بیشتر سوق دهد. سکه‌ها به‌طور کاملاً همگون و توزیع شده پیش روی شما قرار می‌گیرند تا امکان خرید به روزرسانی‌های جدید یا شخصیت‌های تازه را داشته باشید. دسترسی به مهارت‌های جدید نیز شما را در پیشرفت یاری خواهد کرد. 
در نگاه اول، هر شخصیت جدید، مشابه با شخصیت‌های قبلی به‌نظر می‌رسد اما هریک از شخصیت‌ها، مجموعه مهارت‌های خاص خود را دارند. 
به روزرسانی‌ها نیز در قالب درخت مهارتی در دسترس قرار گرفته‌اند. در ابتدای کار، به‌نظر می‌رسد مهارت‌ها، امتیازدهی کاملاً محدود را برای شما به همراه خواهند داشت اما به مرور زمان شاهد افزایش مهارت‌ها خواهیم بود. با بهبود مهارت‌ها حتی این امکان وجود دارد تا در مقابل اثرات منفی خاصی ایمن شوید یا حتی از بازیابی سلامت با سرعت بالاتر لذت ببرید. شخصیت‌های مختلف، از قابلیت‌های متفاوتی بهره می‌برند. به عنوان مثال، نینجا می‌توانید به مهاجمان شلیک کند این در حالی است که انسان گرگ نما می‌تواند به سمت جلو پرش داشته باشد. با این تفاسیر، برای لذت بیشتر پیشنهاد می‌کنیم بازی با شخصیت‌های مختلف را تجربه کنید. 

با دریافت امتیازات می‌توانید پوسته‌های جدیدی را برای شخصیت خود خریداری کنید، طلا دریافت کرده یا حتی با بهبود سریع تجربه، سریع‌تر به مراحل بعدی دست‌ پیدا کنید. 
با تمام این تفاسیر، لذت واقعی در جست و گریز در فضاهای مشخص شده در بازی است. مراحل بازی مملو از صحنه‌های جالب و پرهیجان هستند و شما را با دریافت امتیازهای بالا یا دریافت سکه‌ها خشنود خواهند ساخت. اگرچه می‌توانید شروع از نقطه آغاز را چندین و چندبار تجربه کنید اما می‌توانید با پرداخت هزینه در قالب واگذاری سکه‌ها، از حضور در برخی مراحل، صرفنظر کنید. 

منبع: gamezebo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

بررسی های دیگر این محصول(1 عدد)

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این نقد نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر