بررسی برپوش چرم کروکودیل آبی گوشی هوشمند LG G5

بررسی برپوش چرم کروکودیل آبی گوشی هوشمند LG G5
LG G5 هوشمندی که می گویند آغازگر انقلاب موبایل های ماژولار است. اینجا در ماهوت می خواهیم برپوش چرم طبیعی کروکودیل آبی را بر پشت این گوشی هوشمند نصب کنیم.
  • جدیدترین بازی ها

LG G5 برپوش چرم کروکودیل آبی

برپوش های چرم ماهوت 100 درصد طبیعی هستند - البته چرم طبیعی بر روی یک لایه پلیکربناتی الحاق شده است که در ادامه توضیح خواهم داد. در حال حاضر یک برپوش چرم ویژه 45 هزار تومان است و با مبلغ پست حدودا 50 هزار تومان هزینه برده است تا برپوش به دست شما برسد. خوب بهتر است LG G5 را کنار بگذارم و به سراغ محصول بروم. بسته برپوش را برگردانید، اطلاعات مفیدی در خصوص ضخامت، جنس و تولید کننده نوشته شده است. واژه "یک برند ایرانی" بر روی جعبه محصولات ماهوت چاپ شده است. منظور این جمله صریح و واضح است، تمامی فرآیندهای طراحی و تولید محصولات ماهوت در کشور ایران صورت گرفته است. بهتر است جعبه برپوش را باز کنم و دست بکار شوم.

 

 

lg g5 mahoot skin

داخل جعبه برپوش راهنمای نصب به طور کامل توضیح داده شده است. ماهوت پیشنهاد می کند از دستورالعمل این راهنما دقیقا پیروی کنید و حتی بهتر است یک الی دو روز گوشی موبایل را داخل جیب شلوار نگذاشت تا هوای باقی مانده زیر برپوش به طور کامل خارج بشود. هر دو قطعه برپوش را بیرون می آورم تا کار را شروع کنم. حتما می دانید چرا LG G5  دو تکه هست ؟؟ خوب به هر صورت در ادامه باهم کشف می کنیم.

 

 

 این رنگ سیاه که می بینید یک لایه 0.1 میلیمتری از پلیکربنات است و نقش چسبیدن لایه چرمی به پشت گوشی را ایفا می کند. خود این لایه پلیکربناتی با چسب صنعتی مقاوم در برابر تنش حرارتی و مکانیکی به لایه چرم پرس شده است و تا ماه ها از آن جدا نخواهد شد.


در توضیحات جعبه محصول ذکر شده، اما تکرار این موضوع لازم است که باید دستها حسابی شسته شوند و منظور از شستن دست ها گرفتن چربی انگشت های دست خواهد بود. چسب برپوش های ماهوت بسیار قوی است، اما نه در برابر هر چیزی، شما می توانید بارها و بارها برپوش را از پشت گوشی جدا کنید و دوباره آن را بچسبانید، تجربه خواهید کرد که چسبندگی برپوش کم نمی شود. اما به محض اینکه چربی به قسمت چسب دار برپوش برسد، چسبندگی خود را از دست می دهد و دیگر قسمت چرب شده نخواهد چسبید. 

 

 

LG G5 mahoot Sticker Skin

برپوش با دقت بسیار بالایی برش خورده است، برای نصب آن وقت کافی باید گذاشت تا بهترین نتیجه بدست بیاید.  من همیشه با استفاده از دوربین گوشی هوشمند نیمه بالایی برپوش را تنظیم می کنم و بعد نیمه پایین، با انگشت کمی فشار وارد میکنم روی برپوش تا ثابت بشود اگر از نتیجه راضی بودم به مرحله بعد میروم.

 

 

lg g5 mahoot sticker

حال که مطمئنم برپوش دقیقا تنظیم شده با فشار بیشتر دست نیمه بالایی برپوش را می چسبانم و بعد کاغذ برپوش را از برپوش جدا می کنم. یادتان باشد کاغذ برپوش را دور نیندازید. به قسمت مهم کار رسیدم، با انگشت حسابی روی گوشه های برپوش فشار وارد می کنم تا گوشه های برپوش کاملا به پشت گوشی هوشمند  بچسبد، این مرحله اهمیت بالایی داره. 

 

 

 LG G5 mahoot - texture sticker skin

 مرحله قبل را برای بخش پایین برپوش تکرار می کنم. مراقب هستم کاغذ پشت برپوش را جای مطمئنی بگذارم.

 

 

 از آنجا که می توان برپوش های ماهوت را دفعات متعددی استفاده کرد، ماهوت توصیه می کند کاغذ پشت برپوش را داخل جعبه برپوش بگذارید و درب جعبه را مجددا ببندید تا گرد و خاک بر روی این کاغذ نچسبد، جعبه را در جای مطئنی بگذارید تا زمانی که لازم شد برپوش را بر روی کاغذ پشت آن بچسبانید. 

 

 

mahoot texture sticker lg g5 skin

چرم اصل با کیفیت - بفرمایید تمام شد. حالا گوشی هوشمند من ماهوتی شد. ظاهر زیبایی پیدا کرده و برش دقیق برپوش قابل توجه هست. همینطور حکاکی برند ماهوت و نام گوشی هوشمند نشان از اصالت این محصول خواهد داشت.

 

 

lg g5 mahoot texture sticker

این هم کشوی خارج کردن باتری از گوشی هوشمند. با در آوردن قسمت پایین G5 این امکان به وجود می آید تا دوست های G5 را نصب کنید. مثل دوست عکاس G5 و یا دوست HIFI. بعد از تهیه این بررسی به مرور زمان برپوش دوستان دیگر G5 هم به مجموعه ماهوت اضافه می شود. 

 

 

 

صفحه خرید این محصول - برپوش های چرم دیگر

LG G5 ظاهر جذابی پیدا کرد. گوشی هوشمند شما هر مدلی که باشد ماهوت همیشه چرم طبیعی اعلا ایرانی را برای آن آماده خواهد کرد.

منبع: mahoot-leather.ir
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (2 عدد)

ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 21 مهر 1395
وای عاشقش شدم
ثبت پاسخ مهمان پنج شنبه 13 آبان 1395
ماهوت ایرانیه؟

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر