بررسی مشکلات صنعت مراکز تماس در سومین سمینار سراسری این صنعت.

بررسی مشکلات صنعت مراکز تماس در سومین سمینار سراسری این صنعت.
سومین سمینار سراسری مراکز تماس با محوریت ایجاد انگیزه و گیمیفیکیشن (Gamification) در جهت بالا بردن کارآیی و بهره‌وری سامانه‌های ارتباط با مشتریان، 27 بهمن‌ماه برگزار شد.
  • جدیدترین بازی ها
در این سمینار تخصصی، متدها و روش‌های نوین این صنعت در مدیریت نیروی انسانی و ایجاد انگیزه در آنها جهت کاهش هزینه‌های استخدام و نگهداشت این نیروها و همچنین افزایش کارآیی آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سومین سمینار سراسری مراکز تماس 27 بهمن‌ماه در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی با حضور بزرگان و فعالان این صنعت برگزار شد. در این سمینار که با محوریت انگیزش در کارشناسان و مدیران مراکز ارتباط با مشتریان و تاثیر آن در بالا رفتن سطح کیفی ارائه خدمات در این مراکز برپا شده بود، اساتید این حوزه به ایراد سخنرانی پرداختند و نقطه‌نظرات خود را در این خصوص بیان داشتند.محمدعلی قنادیان، دبیر سمینار و مدیر شرکت آمیزه برگزارکننده سمینارهای مراکز تماس در ابتدای این سمینار به تشریح اهمیت این صنعت و تاثیر آن در ایجاد تمایز در شرکت‌ها و یکی از عوامل مهم موفقیت آنها در رقابت با سایر رقبا، مخصوصا در دوران جدید پرداخت.

وی چالش‌های مهم این صنعت و مقایسه معیارها و وضعیت کنونی این صنعت در ایران با سایر دنیا و کشورهای پیشرو در این حوزه را برشمرد و دلایل اصلی فرسایش و کاهش کارکرد نیروهای مراکز تماس و نیز خروج کارشناسان را بررسی کرد. در ادامه نیز رضا دولتیار باستانی، روش‌های کنترل و مدیریت استرس که از عوامل بسیار تاثیرگذار در فرسایش و کاهش بهره‌وری مراکز تماس است را تشریح کرد.


یکی از محورهای اصلی و بسیار جذاب این سمینار نیز که مبحث استفاده از المان‌ها و عناصر اصلی بازی (Gamification) در ایجاد انگیزه در کارشناسان مراکز تماس بود نیز توسط مهندس محمود فریدونی و در ادامه توسط مهندس علیرضا جعفری مورد بحث و بررسی عمیق قرار گرفت.

یکی از اتفاقات بسیار جالب و متفاوت این سمینار نسبت به سایر سمینارها، بررسی نمونه‌های عملیاتی و تجربیات فعالان این حوزه بود که بسیار هم موردتوجه شرکت‌کنندگان در این سمینار قرار گرفت. مرکز فوریت‌های برق مشهد، شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شرکت سفیر آبی آرام در این سمینار به بیان تجربیات خود پرداختند.

سمینار مراکز تماس در سومین دوره خود کوشید تا راهکارهایی عملیاتی برای حل چالش‌های مراکز تماس ارائه دهد.


منبع: اخبار رسمی
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر