بررسی نرم افزار موبایل ADM downloader: مدیریت بهینه دانلود

بررسی نرم افزار  موبایل ADM downloader: مدیریت بهینه دانلود
با فراگیر شدن گوشی های هوشمند بیشتر کارهایی که قبلا‌ ان ها را کامپیوتر انجام می دادیم، حالا بر عهده گوشی های هوشمند است.طبق اخرین گزارش گوگل مصرف اینترنت با گوشی های همراه از رایانه های شخصی پیشی گرفته است.اگر با مرورگر گوشی همراه اقدام به دانلود فایلی کرده باشید، متوجه این موضوع شده‌اید که سرعت ان بسیار ضعیف است و ممکن است وسط بارگذاری فایل اتصال شما قطع شده و حجم اینترنت شما بیهوده از بین برود، بنابراین برای حل این مشکل باید از یک برنامه مدیریت دانلود استفاده کنید.
  • جدیدترین بازی ها
ابزار های مدیریت دانلود زیادی برای گوشی ها هوشمند عرضه شده که می توان به عنوان نمونه به ADM، Swift،Easy downloader و ... اشاره کرد.با این نوع برنامه ها می توان فایل ها را با سرعت زیادی دانلود کرده و فایل های دانلود شده را مدیریت کرد.

در ادامه اپ ADM یا همان internet download manager که قبلا برای رایانه های شخصی نیز عرضه شده بود را بررسی خواهیم کرد:

در صفحه اصلی دو بخش QUEUE و FINISHED قرار دارد که در قسمت queue می توان فایل هایی را که هنوز به صورت کامل دانلود نشده اند مشاهده کرد، همچنین می‌توان دانلود فایل ها را متوقف کرده و بعدا دوباره ان را از سر گرفت،در بخش finished نیز فایل هایی که به صورت کامل دانلود شده  قابل دسترسی هستند.فایل هایی که قبلا دانلود کرده اید را می توانید دوباره از ابتدا دانلود کنید ؛ فرمت و نوع فایل های دانلود شده نیز از ایکون سمت راست ان ها قابل شناسایی است.برای افزایش سرعت بارگذاری برنامه هر فایل به 5  قسمت تقسیم می کند تا اگر اینترنت شما قطع شد یا‌ خواستید کار دیگری را انجام دهید بتوانید در اینده ادامه دانلود را از سر بگیرید،این تقسیم بندی را می توان در تنظیمات به   8 قسمت نیز  تغییر داد.

با گزینه ی (+) بالای صفحه می‌توان لینک دانلود را  به صورت دستی در برنامه وارد کنید، البته برای بیشتر لینک ها هنگامی که لینک دانلود را در مرورگر انتخاب می کنید ،صفحه دانلود به صورت خودکار  برای شما باز خواهد شد؛ همچنین اگر از چند مرورگر استفاده می کنید می توانید مرورگر پیش فرض خود را در قسمت browser به برنامه معرفی کنید. منوی برنامه می توانید نوع و ترتیب نمایش فایل ها را مشخص کنید.

برنامه علاوه بر مرورگر پیش فرض، مرورگری را درون خود جای داده تا بتوانید در خود برنامه به جست‌و‌جو در وب بپردازید و به لینک های دانلود به صورت مستقیم ‌دسترسی داشته باشید.


در قسمت تنظیمات گزینه های بیشتر و کلی برنامه وجود دارد.

در planning میتوان فایلی را برای دانلود خودکار و در زمان مشخص تعیین کرد؛ مثلا می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که از ساعت 1 تا 5 فایل های مورد نظرتان دانلود شود و بلافاصله در ساعت 5 دانلود متوقف شود.این قابلیت برای کسانی که از اینترنت‌ محدود استفاده می کنند بسیار مفید خواهد بود.
  
 ظاهر برنامه را نیز می توانید در قسمت interface  تغییر دهید.همچنین در قسمت downloading  تنظیمات مربوط به دانلود قابل دسترسی است، مثلا می توانید سرعت دانلود را تنظیم کرده یا کانکشن های برنامه را تغییر دهید و هچنین مکان ذخیره سازی فایل ها نیز قابل تغییر است.
در قسمت cataloguing می توانید فایل ها را بر اساس نوع ان ها فیلتر کنید؛ مثلا تمام فایل های موسیقی در یک قسمت نمایش داده می شود.
در بخش notification گزینه های مربوط به نوار ابزار برنامه و نحوه ی نمایش و اطلاع رسانی فایل های دانلود شده قابل دسترسی است.

در مجموع ADM یکی از بهترین و کامل ترین دانلودر ها برای گوشی های هوشمند است.گزینه هایی مثل زمان بندی دانلود و دانلود خودکار گزینه های بسیار مفیدی هستند که در اپ های مشابه به ندرت یافت می شود. فایل هایی که ناقص دانلود شده اند نیز با توجه به سرور ان تا زمانی معین قابل از سر گیری هستند؛ اگر شما هم فایل های زیادی را توسط اسمارت فون خود دانلود می کنید ADM بهترین انتخاب برای شما است.

نقاط قوت
-  وجود مرورگر داخل برنامه
-  سرعت و کیفیت بالا
- سادگی کار با برنامه

نقاط ضعف
-  در بعضی موارد دانلود به صورت خودکار قطع می شود


شرکت سازنده:DimonVideo
امتیاز ما به برنامه:10  از 10
نسخه بررسی شده: 5.1.2
پلتفرم:android 
لینک دانلود:

نظرات خود را در مورد برنامه با ما به اشتراک بگذارید....

منبع: نقدستان
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این نقد نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر