برند آنر در سال 2016 وارد کشور آمریکا می‌شود

برند آنر در سال 2016 وارد کشور آمریکا می‌شود
امروز و در طی برگزاری مراسمی در کشور چین، مسئولین برند آنر رسما اعلام کردند که محصولات موجود در این سری، قرار است به زودی در کشور آمریکا عرضه شود.
  • جدیدترین بازی ها
درحال حاضر برند آنر در کشور چین، دو سالگی خود را جشن می‌گیرد. در جلسه‌ای که امروز با حضور George Zhao، مدیرعامل این برند و همچنین برخی از رسانه‌های جهانی در این جشن صورت گرفت، وی رسما اعلام کرد که سری گوشی‌های آنر در سال بعدی وارد بازار کشور آمریکا خواهد شد. وی همچنین در ادامه گفت که اعلام این خبر به صورت رسمی، در نمایشگاه CES صورت خواهد گرفت.

شاید این خبر برای افرادی که منتظر استفاده از این دستگاه در کشور آمریکا بوده‌اند، موضوعی خوشحال کننده باشد. اما سوال اصلی اینجاست: کدام‌یک از محصولات در سری آنر قرار است وارد این بازار بشوند؟ آنر در پاسخ به این سوال می‌گویند آن‌ها قصد دارند محصولات بین المللی خود را برای این بازار نیز درنظر بگیرند. پس باید انتظار مشاهده دستگاه‌هایی همچون آنر 7 و آنر 6 پلاس را در بازار کشور آمریکا داشته باشیم.شاید بتوان گفت برند آنر، که به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های شرکت هوآوی فعالیت می‌کند، همواره در تلاش بوده تا چهره محصولات و همچنین وجه این شرکت را برای تاثیر گذاری بیشتر در ناحیه‌های گوناگون، تغییر بدهد. اگر چه به نظر می‌رسد این کار، یه موضوع ضروری باشد؛ زیرا بسیاری از مردم در دنیای حتی نمی‌توانند نام Huawei (هوآوی) را تلفظ کنند!

درحال حاضر اطلاعات بیشتری از این محصولات در دست نداریم. اما با برگزاری نمایشگاه CES در ماه آینده، می‌توان جزئیات رسمی و بهتری را از این موضوع به دست آورد. نظر شما درباره عرضه این محصولات در بازار کشور آمریکا چیست؟ آیا سری آنر می‌تواند در این بازار نیز موفق باشد؟منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر