بروزرسانی جدید اپلیکیشن اندروید Apple Music منتشر شد

بروزرسانی جدید اپلیکیشن اندروید Apple Music منتشر شد
همان‌طوری که می‌دانید شرکت اپل مدتی پیش اپلیکیشن اندروید سرویس اپل موزیک را برای کاربران اندروید عرضه کرد. حالا با انتشار به‌روزرسانی جدید برای اپلیکیشن اندروید Apple Music، کاربران اندروید می‌توانند از یک ویژگی منحصر استفاده کنند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
احتمالا فکر می‌کنید که شرکت اپل بهترین ویژگی‌ها را برای کاربران پلتفرم iOS اپلیکیشن Apple Music عرضه کند. البته ویژگی‌هایی مانند ویجت در پلتفرم اندروید می‌تواند باعث شود امکاناتی ویژه برای کاربران اندروید Apple Music وجود داشته باشد.

با انتشار بروزرسانی جدید اپلیکیشن اندروید Apple Music، حالا کاربران می‌توانند ویجت این اپلیکیشن را در هوم-اسکرین اسمارت‌فون یا تبلت خود قرار دهند. البته این ویجت بسیار ساده است و به کاربر اجازه می‌دهد تا موسیقی در حال پخش را با استفاده از کلیدهای play، pause و skip کنترل کنند.

همچنین در این ویجت یک کلید قلب وجود دارد که با کلیک روی آن کاربران می‌توانند موسیقی مشابه با موسیقی موردعلاقه خود را دریافت کنند و به اپل کمک می‌کند موسیقی موردعلاقه کاربران Apple Music را پیدا کند. با این بروزرسانی جدید، حالا کاربران اندروید می‌توانند از ویژگی منحصربه‌فردی بهره ببرند.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر