بروزرسانی جدید Google Chrome منتشر شد

بروزرسانی جدید Google Chrome منتشر شد
هیچ‌کس از خالی شدن سریع باتری تلفن هوشمند خوشش نمیاید و همین موضوع یکی از دلایلی است که گوگل بروزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن Google Chrome منتشر کرده است. با نقدستان و نگاهی به قابلیت‌های این بروزرسانی همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
یکی از مشکلات اپلیکیشن Google Chrome مصرف نسبتا زیاد باتری تلفن‌های هوشمند است و بسیاری از استفاده کنندگان از این موضوع شکایت دارند. گوگل هم دست به کار شد و با انتشار برورزرسانی برای این اپلیکیشن، وعده رفع مشکل مصرف بالای باتری را داد. 

به گفته گوگل با آپدیت کردن اپلیکیشن گوگل کروم، مشکل مصرف زیاد باتری تا حدود زیادی برطرف می‌شود. این بروزرسانی قابلیت‌های دیگری نیز دارد. از این پس بلافاصله بعد از کلیک کردن روی ویدیوها، شاهد پخش شدن آن‌ها خواهیم بود. این در حالی است که این عمل با چند لحظه‌ای تاخیر انجام می‌شد. ضمن اینکه از این پس ویدیوها در حالت Data Server اجرا خواهند شد و همین موضوع نیز به مصرف بهینه‌تر باتری تلفن هوشمند کمک خواهد کرد. به‌گفته گوگل کاربران هر هفته بیشتر از یک میلیارد ساعت ویدیو از طریق مرورگر Google Chrome تماشا می‌کنند که بخش بسیار زیادی از این کاربران از نسخه مخصوص تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کنند. اجرا شدن ویدیوها در حالت Data Server با وجود مزیت‌هایی که خواهد داشت، یک ضعف نیز دارد و آن هم نمایش ویدیوها با کیفیت پایین‌تر از قبل است. 

قرار است جابجایی بین صفحات نیز با این بروزرسانی سریع‌تر صورت گیرد و اجرای روان‌تری را از گوگل کروم شاهد باشیم. اگر هنوز موفق به دریافت این بروزرسانی نشده‌اید به Google Play Store مراجعه کنید و روی منوی همبرگری واقع در بالای صفحه به قسمت My Apps @ Games بروید تا بروزرسانی جدید گوگل کروم را مشاهده کنید. 

منبع: Phone Arena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر