بروزرسانی دوربین برای گوشی اکسپریا Z5 سونی عرضه شد

بروزرسانی دوربین برای گوشی اکسپریا Z5 سونی عرضه شد
شرکت سونی بروزرسانی بزرگی را برای دوربین خانواده اکسپریا Z5 عرضه کرده است. این بروزرسانی، رابط کاربری دوربین را تغییر خواهد داد و ویژگی‌های جدیدی را به این بخش از محصول اضافه خواهد کرد.
  • جدیدترین بازی ها
به گفته بسیاری از کارشناسان و آزمایش‌های انجام شده، درحال حاضر اکسپریا Z5 بهترین دوربین در میان گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد. از طرفی سونی مشغول عرضه یک بروزرسانی برای این بخش مهم از محصول خود است تا ویژگی‌های جدیدی را به آن اضافه کند.

تغییرات اعمال شده، از رابط کاربری این دوربین آغاز می‌شود. سونی در این بروزرسانی رابط کاربری را به محیطی ساده‌تر تبدیل کرده است. به علاوه هم اکنون مد‌های جدیدی برای ثبت تصاویر در اختیار کاربران قرار دارد. هم اکنون تعویض از حالت دستی یا اتوماتیک در بخش عکس برداری، می‌تواند با کشیدن انگشت برروی صفحه و به سادگی انجام شود. همچنین تنظیمات برروی صفحه می‌توانند با کم یا زیاد شدن، میزان افکت‌های موجود برروی تصاویر درحال ضبط را تغییر بدهند.در اطلاعات موجود از این بروزرسانی، اثری از تغییر در پردازش تصاویر دوربین یا ویژگی‌های عکاسی جدید دیده نمی‌شود. در عوض قرار است تا این بروزرسانی باعث کاربر پسندتر شدن و همچنین کارآمدتر شدن رابط کاربری این دوربین شود.

این بروزرسانی برای سه گوشی اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 کامپکت و اکسپریا Z5 پریمیوم عرضه خواهد شد. ممکن است بعضی از کاربران این بروزرسانی را امروز دریافت کنند؛ اما شاید رسیدن آن به مناطق مختلف و اوپراتورهای گوناگون، کمی زمان ببرد.

نظر شما درباره عملکرد دوربین‌های خانواده Z5 چیست؟منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان یکشنبه 7 شهریور 1395
گوشیهای سونی چه از z1 تا z5 دوربیناشون همگی مشکل دارن وقتی یه عکس میگیرین از سوژه ایی کناره های تصویر دوربین کشیده میشه که خیلی بده

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر