بروزرسانی رداستون چه ویژگی ظاهری را به لاک اسکرین ویندوز 10 موبایل می آورد؟

بروزرسانی رداستون چه ویژگی ظاهری را به لاک اسکرین ویندوز 10 موبایل می آورد؟
مایکروسافت قصد دارد به‌زودی به‌روزرسانی رداستون را برای ویندوز 10 موبایل عرضه کند. اما این به‌روزرسانی چه ویژگی ظاهری را به لاک‌اسکرین گوشی ویندوزی شما اضافه خواهد کرد؟ با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
به‌روزرسانی رداستون (Redstone) قرار است تغییرات بزرگ و مناسبی را به ویندوز 10 موبایل بیاورد. اما به نظر می‌رسد یکی از این تغییرات، در بخش ظاهری لاک‌اسکرین دستگاه خواهد بود. تصویری که امروز در اختیار داریم، لاک‌اسکرین یک گوشی ویندوز 10 موبایل را نشان می‌دهد که بعد از دریافت رداستون، اکنون از دکمه دوربین در این بخش بهره می‌برد.اگر از دارندگان گوشی‌های ویندوزی باشید، بی‌شک می‌دانید که با نگه‌داشتن دکمه اختصاصی دوربین، می‌توانید برنامه آن را اجرا کنید. اما به نظر می‌رسد هدف مایکروسافت از قرار دادن چنین دکمه‌ای در لاک‌اسکرین دستگاه، امکان ایجاد یک کلید میانبر برای کاربرانی است که در گوشی خود از کلید فیزیکی دوربین بی‌بهره‌اند. انتظار می‌رود این قابلیت، در بیلد بعدی در اختیار کاربران اینسایدر قرار بگیرد.

در حال حاضر استفاده از دکمه دوربین در لاک‌اسکرین دستگاه، موضوعی نیست که بتوانید آن را شخصی‌سازی کنید. اما انتظار داریم این ویژگی تا عرضه نسخه نهایی رداستون، به این به‌روزرسانی اضافه شود.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر