بروزرسانی ویندوز 10 احتمالا تا پایان ماه مارس برای گوشی‌های لومیا عرضه می‌شود

بروزرسانی ویندوز 10 احتمالا تا پایان ماه مارس برای گوشی‌های لومیا عرضه می‌شود
مدت زیادی از عرضه رسمی ویندوز 10 موبایل به همراه گوشی‌های لومیا 950 و لومیا 950 اکس‌ال می‌گذرد، اما هنوز هم این بروزرسانی برای دیگر گوشی‌ها در سری لومیا عرضه نشده است. اکنون گزارش جدید وجود دارد که ادعا می‌کند این بروزرسانی، در یک ماه آینده عرضه می‌شود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
هم اکنون سه ماه از سال جاری میلادی می‌گذرد. زمستان به آرامی درحال عبور است و کم کم به فصل بهار می‌رسیم. اما هنوز هم خبری از عرضه بروزرسانی ویندوز برای گوشی‌های لومیا نیست؛ بروزرسانی که قرار بود در اواخر سال میلادی گذشته عرضه شود، اما هنوز هم زمان دقیق عرضه آن با ابهام مواجه است.

در چند هفته اخیر، سرنخ‌های زیادی از عرضه این بروزرسانی مشاهده کرده‌ایم. بسیاری از این سرنخ‌ها، مشخص می‌کنند که هفته‌هاست این بروزرسانی آماده عرضه است. پس دلیل عدم عرضه جهانی آن دقیقا چیست؟ پیش از این تصور می‌کردیم که این بروزرسانی در ماه فوریه عرضه شود. اما فوریه هم آمد و از ما عبور کرد، ولی همچنان خبری از ویندوز 10 موبایل در سری لومیا نیست. اگرچه بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، به نظر می‌رسد مایکروسافت نهایتا قصد دارد این بروزرسانی را در ماه جاری میلادی منتشر کند.درواقع این گزارش از اعلام آمادگی مایکروسافت برای آغاز عرضه این بروزرسانی فاش شده است. به نظر می‌رسد مایکروسافت با شرکای خود تماس برقرار کرده تا آن‌ها را برای عرضه این بروزرسانی آماده کند.

هنوز دقیقا نمی‌دانیم این بروزرسانی از چه طریقی به دست مخاطبان می‌رسد، اما این گزارش ادعا می‌کند که به گفته مایکروسافت، کاربران باید به صورت دستی به بخش آپدیت بروند و آن را دریافت کنند. در تعریفی دیگر، هیچ اعلان خاصی به صورت خودکار در موبایل شما نمایش داده نمی‌شود. شاید هدف مایکروسافت از این کار، مدیریت بهتر عرضه این بروزرسانی باشد.

همانطور که گفتیم، هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این بروزرسانی ذکر نشده است، اما این گزارش ادعا می‌کند که «تا قبل از پایان یافتن ماه مارس» (ماه فعلی میلادی) آن را دریافت خواهیم کرد. اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد، می‌توانید جزئیات این بروزرسانی را در نقدستان مطالعه کنید.


منبع: Pocketnow
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر