بلک‌بری، تنها شرکتی که به‌روزرسانی‌های امنیتی ماهانه را عرضه می‌کند؟

بلک‌بری، تنها شرکتی که به‌روزرسانی‌های امنیتی ماهانه را عرضه می‌کند؟
شرکت بلک‌بری با عرضه گوشی پریو، رسما وارد دنیای اندروید شد. اکنون این شرکت ادعا می‌کند که گوشی اندرویدی آن‌ها، تنها محصول در بازار است که برو رسانی‌های امنیتی ماهانه اندروید را به‌موقع و بدون هیچ تاخیری دریافت می‌کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر به یاد داشته باشید، سال گذشته بود که در پی کشف ضعف امنیتی در سیستم‌عامل اندروید، گوگل و بسیاری از شرکت‌ها توافق کردند تا به‌روزرسانی‌های امنیتی ماهانه را برای گوشی‌های اندروید عرضه کنند. بعد از این‌که بلک‌بری نیز با عرضه گوشی پریو وارد جمع سازندگان اندرویدی شد، سریعا به جمع شرکت‌هایی پیوست که با عرضه این به‌روزرسانی‌ها موافق بودند. اکنون، بعد از گذشت 4 ماه از آغاز عرضه پچ‌های امنیتی توسط گوگل، بلک‌بری ادعا می‌کند که تنها شرکتی است که واقعا این به‌روزرسانی‌ها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.همان‌طور که در جدول منتشر شده توسط بلک‌بری مشاهده می‌کنید، تنها این شرکت است که بعد از منتشر شدن بسته امنیتی توسط گوگل، آن را بدون هیچ تاخیری در اختیار کاربران خود قرار داده است. البته این روند شامل به‌روزرسانی ماه مارس – که کاربران بلک‌بری آن را در 7 مارس دریافت کردند – نیز می‌شود. اما دیگر تولیدکنندگان بزرگ – که بلک‌بری نامی از آن‌ها نمی‌برد – همیشه در عرضه این به‌روزرسانی‌ها تاخیر داشته‌اند. البته باید به این نکته توجه کنیم که سرعت آن‌ها در عرضه پچ‌های امنیتی، به این دلیل است که این شرکت تنها گوشی پریو را به بازار عرضه کرده است. البته این باعث نمی‌شود که سرعت عمل فوق‌العاده آن‌ها را تحسین نکنیم.

متاسفانه گوشی بلک‌بری پریو هنوز هم از اندروید لالی‌پاپ بهره می‌برد. اگرچه به گفته این شرکت، به‌روزرسانی اندروید مارشملو به‌زودی برای این دستگاه عرضه خواهد شد. درحال حاضر این گوشی با قیمت 649 دلار به فروش می‌رسد.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر