بلک‌بری بعد از عرضه پریو هم برنامه‌هایی برای عرضه محصول دارد

بلک‌بری بعد از عرضه پریو هم برنامه‌هایی برای عرضه محصول دارد
درحال حاضر که گوشی بلک‌بری پریو به بازار عرضه شده است، آیا بلک‌بری باز هم برنامه‌ای برای عرضه محصولی جدید دارد؟ مدیر عامل این شرکت که اینگونه فکر می‌کند.
  • جدیدترین بازی ها
جان چن، مدیر عامل شرکت بلک‌بری، در تازه‌ترین مصاحبه خود با FOX به سوال ما مبنی بر ادامه فعالیت بلک‌بری پس از عرضه پریو به صورت کامل پاسخ داد. همچنین او برای منتقدانی که استفاده از اندروید در گوشی‌های این شرکت را مورد انتقاد قرار داده بودند، پاسخ‌هایی را ارائه کرد.

به عقیده چن، این واکنش بازار به پریو است که ماندن یا نماندن بلک‌بری در زمینه سخت‌افزار را مشخص می‌کند؛ چرا که او می‌گوید بلک‌بری بعد از پریو هم چندین محصول برای عرضه در دست دارد. یکی از این محصولات ممکن است نسخه اندرویدی بلک‌بری پاسپورت باشد. در ابتدای امسال بود که عکس‌هایی از این دستگاه به همراه سیستم عامل اندروید به بیرون درز کرد. البته به نظر می‌رسد استفاده بلک‌بری از سیستم عامل اندروید برای گوشی پاسپورت، به عملکرد و میزان فروش پریو بستگی داشته باشد.هنگامی که صحبت از امینت به میان آمد، چن در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی پرسید: «آیا می‌توانید قول بدهید که دستگاه‌های بلک‌بری هرگز هک نخواهند شد؟.» چن نیز در پاسخ به این خبرنگار گفت انتظار چنین موضوعی که دستگاه‌های بلک‌بری هرگز هک نشوند، ساده‌لوحانه به نظر می‌رسد. اما وی در ادامه توضیح داد: «با استفاده از نرم‌افزار مهم و قدرتمندی که برروی سرورهای ما قرار دارد و تمامی دستگاه‌ها، از جمله گوشی پریو را مدیریت می‌کند و البته با استفاده از قفل امنیتی برروی این محصول، هک کردن این دستگاه بسیار سخت خواهد بود.»

چن می‌گوید قشر جوانی که تلفن‌های همراه خریداری می‌کنند، از پریو استقبال خواهند کرد. البته تا به اینجای کار باید گفت برنامه‌ها و سیاست کاری بلک‌بری نتوانسته آن‌طور که چن می‌گوید باعث جذب جوانان شود.


منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر