بلیزارد: Overwatch به OS X نخواهد آمد

بلیزارد: Overwatch به OS X نخواهد آمد
هنگامی که بازی‌سازان محصولات خود را توسعه می‌دهند، ابتدا تمایل دارند تا آن را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارائه کنند و بعد از آن به سراغ نسخه OS X بروند. اما به نظر می‌رسید بلیزارد قصد انجام چنین کاری را برای عرضه Overwatch ندارد.
  • جدیدترین بازی ها
در سال‌های اخیر، شاهد عرضه نسخه OS X بعضی از محصولات حتی چندسال پس از انتشار نسخه رایانه‌های شخصی آن‌ها بوده‌ایم. اگر چه سازندگانی همچون بلیزارد، کار فوق العاده‌ای را در سال‌های اخیر انجام داده‌اند و با عرضه محصولات خود برروی پلتفرم PC و OS X، مخاطبان خود را راضی نگه داشته‌اند.

اما متاسفانه محصول بعدی آن‌ها یعنی شوتر Overwatch، برای OS X عرضه نخواهد شد. بنابر گزارش وب‌سایت Polygon، جف کاپلن، کارگردان این بازی در صحبت‌های خود عرضه نشدن این محصول برای کاربران Mac را تایید کرده است. کپلن در باره این موضوع می‌گوید: «درحال حاضر و با توجه به تکنولوژی سیستم Mac و البته شیوه اجرای بازی Overwatch، عرضه این محصول برروی این پلتفرم بسیار دشوار است. درحال حاضر تمرکز ما برروی عرضه نسخه‌ PC، پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان است.»کپلن جزئیات بیشتری را درباره غیرقابل بازی بودن این محصول در سیستم‌های Mac بیان نکرد. آیا این موضوع یک مشکل نرم‌افزاری است که از اجرای بازی به صورت بهینه جلوگیری می‌کند؟ آیا این موضوع به سخت‌افزار مربوط می‌شود؟ آیا سیستم‌های Mac توان اجرای این بازی را ندارند؟

هنوز جزئیات دقیقی از مشخصات مورد نیاز Overwatch در دسترس نیست. اما چه کسی می‌داند. ممکن است موضوع در حقیقت همین ضعف سخت‌افزاری باشد که از عرضه آن برروی این پلتفرم جلوگیری می‌کند. درحال حاضر بهتر است کاربران Mac در انتظار این بازی نباشند، چرا که فعلا خبری از آن در این پلتفرم نخواهد بود؛ اگر چه به نظر می‌رسد در آینده‌ شاهد پشتیبانی از OS X توسط این بازی باشیم. درحال حاضر بازی Overwatch برای پیش‌خرید در اختیار کاربران قرار دارد. این بازی در بهار سال 2016 برای سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع: Engadget
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر