بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی ویژه پیداکردن موقعیت پارک خودرو

بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی ویژه پیداکردن موقعیت پارک خودرو
اپلیکیشن‌های اندرویدی می‌توانند به ابزاری مناسب برای پیدا کردن مکان پارک خودروی شما تبدیل شوند. به این ترتیب، در صورتی که مکان پارک خودروی خود را فراموش کرده‌اید این ابزارهای کاربردی می‌توانند گره‌گشا باشند.
  • جدیدترین بازی ها
تقریباً همه شما برای یک‌بار هم که شده تجربه فراموش کردن جای پاک خودروی خود را داشته‌اید. در خیابان‌های شلوغ یا فضای اطراف استادیوم‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فستیوال ها و دیگر مکان‌های مشابه، فضاهای درنظر گرفته شده برای پارک خودرو، مساحت زیادی داشته و همین امر به سخت‌تر پیداشدن مکان خودروی پارک شده شما منجر خواهد شد. 
بدنیست بدانید در حال حاضر اپلیکیشن‌هایی برای سیستم‌عامل اندروید وجود دارند که به شما در پیدا کردن موقعیت پارک خودرو کمک می‌کنند. متاسفانه در حال حاضر برنامه‌ای برای رهگیری خودروی سرقت شده وجود ندارد و برای این کار، حتما باید سخت‌افزار جداگانه‌ای را خریداری کنید (مگر اینکه یک گوشی هوشمند را در خودروی خود جاساز کنید). با وجود این، راهکارهایی وجود دارند که به پیدا کردن موقعیت پارک خودروی شما کمک می‌کنند. در ادامه، نگاهی به بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی که برای پیدا کردن موقعیت پارک خودرو استفاده می‌شوند خواهیم داشت. 

Hurdlr
Hurdlr یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی است که در کنار رهگیری موقعیت خودرو، نقش یک دستیار را هم برای ثبت وقایع و اطلاعات ایفا می‌کند. این اپلیکیشن به طور ویژه برای افرادی که در قالب کار و شغل خود، ملزم به رانندگی هر روزه هستند کاربردی‌تر خواهد بود. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید میزان مسافت طی شده با خودرو، مقدار هزینه انجام شده برای بنزین خودرو و موارد مشابه را ثبت و ضبط کنید. این اپلیکیشن از سرویس‌های مختلف نظیر Square، Uber، PayPal و طیف وسیعی از سرویس‌های شرکت‌های دیگر هم پشتیبانی می‌کند. نکته قابل توجه اینکه قابلیت‌های یادشده در کنار امکان رهگیری موقعیت پارک خودرو، به‌طور رایگان پیش روی شما خواهند بود.


Google Maps
اپلیکیشن گوگل مپس هم از جمله نرم‌افزارهایی است که قابلیت‌های فراوانی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. به روزرسانی سال 2017 میلادی این اپلیکیشن، امکان ذخیره کردن موقعیت پارک خودرو را روی نقشه فراهم کرده است. از نرم‌افزار نقشه شرکت گوگل می‌توانید برای پیدا کردن مسیر بازگشت به سمت خودروی خود استفاده کنید. این اپلیکیشن، قابلیت‌های دیگری هم دارد که احتمالا با اکثر آن‌ها آشنایی دارید. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به مسیریابی گام به گام، نمایش اطلاعات مربوط به سفر یا مسیریابی مجدد برای رسیدن به مقصد، در صورت برخورد با موانعی نظیر ترافیک یا ساخت و ساز اشاره کرد.


Path Guide
اپلیکیشن Path Guide یکی دیگر از اپلیکیشن‌های مسیریابی است که قابلیت‌های مختلفی دارد. این اپلیکیشن، عنوانی جدید از سوی شرکت مایکروسافت است. این اپلیکیشن، مسیر طی شده توسط شما را ثبت و ضبط می‌کند. در نتیجه می‌توانید ضبط مسیر طی شده را همزمان با ترک خودرو آغاز کرده و وقتی به مقصد رسیدید فرایند ثبت و ضبط مسیر طی شده را متوقف کنید. به این ترتیب با حرکت معکوس در مسیر ضبط شده می‌توانید به خودروی خود برسید. امکان به‌اشتراک‌گذاری مسیر با دیگران نیز از جمله قابلیت‌های Path Guide است. به این ترتیب می‌توانید به دیگران هم کمک کنید تا به محل پارک خودروی شما که به عنوان مثال در کنار فستیوال یا پارک بازی است برسند. این اپلیکیشن، کاملاً جدید بوده و ممکن است باگهایی داشته باشد اما روی هم رفته می‌توانید روی قابلیت‌های آن به ویژه در بحث یافتن مکان پارک خودرو حساب کنید. 


SpotAngels
اپلیکیشن SpotAngels یکی از بهترین اپلیکیشن‌های موجود برای رهگیری موقعیت مکانی خودروی پارک شده شما است. این اپلیکیشن امکان ذخیره‌ سریع و آسان محل پارک خودرو را برای حرکت به سمت آن فراهم می‌کند.

 این اپلیکیشن در برخی شهرها حتی امکان نمایش مکان‌هایی که برای پارک خودرو باید پول پرداخت کنید را هم خواهد داشت. به این ترتیب می‌توانید از پارک خودرو در این مکان‌ها خودداری کنید. 


منبع: androidauthority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر