بهترین و بدترین برندهای خودروسازی در آمریکا

بهترین و بدترین برندهای خودروسازی در آمریکا
نتیجه‌گیری در خصوص عملکرد یک خودروی مشخص، نسبتاً سهل و ساده است، اما نمی‌توان نتایج مربوط به یک مدل را به‌کل محصولات آن برند تعمیم داد. لذا چطور می‌توان به دقیق‌ترین شکل ممکن، خودروسازها را به‌عنوان یک برند رتبه‌بندی کرد؟
  • جدیدترین بازی ها
نتیجه‌گیری در خصوص عملکرد یک خودروی مشخص، نسبتاً سهل و ساده است، اما نمی‌توان نتایج مربوط به یک مدل را به‌کل محصولات آن برند تعمیم داد.
لذا چطور می‌توان به دقیق‌ترین شکل ممکن، خودروسازها را به‌عنوان یک برند رتبه‌بندی کرد؟
موسسه و نشریه‌ی Consumer Reports به این صورت عمل می‌کند: مجموع امتیاز کلی، امتیاز آزمایش جاده‌ای و امتیاز دوام برای هر مدل از شرکت خودروساز محاسبه‌شده و میانگین این امتیازها به‌عنوان امتیاز نهایی برند ارائه می‌شود.
شایان‌ذکر است یکی از شروط شرکت داده  شدن در این پژوهش، عرضه‌ی حداقل دو مدل از سوی برند موردنظر است. درنتیجه خودروسازهایی مانند تسلا، اسمارت و Ram در این مقایسه حضور ندارند.
بخت با رتبه‌ی نخست این فهرست یعنی آئودی یار بوده است، زیرا Consumer Reports فاکتور جایگاه مردمی برند مادر را اعمال نکرده است. بااین‌حال Consumer Report تأکید کرده است که مجموعه‌ی خودروسازی VW که فولکس‌واگن و آئودی را نیز در بر می‌گیرد، باید مسئولیت دست‌کاری در اطلاعات آلایندگی را به‌طور کامل به عهده بگیرد.

آئودی A4
یک برند نه‌چندان تجملی در جایگاه دوم قرار گرفت. سوبارو در رتبه‌ی دوم بالاتر از لکسوس، پورشه و بی ام دبلیو قرار می‌گیرد. اگر مشتاق هستید از رتبه‌ی سومین غول خودروسازی آلمان با خبر شوید، جالب است بدانید که مرسدس بنز در رتبه‌ی چهاردهم در اواسط لیست جای می‌گیرد. کمترین امتیاز هم معادل با 38 از 100 امتیاز به فیات تعلق گرفت.
فهرست کامل رتبه‌بندی برندها را می‌توانید در عکس زیر مشاهده کنید:

منبع: CARSCOOPS
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر