به‌روزرسانی لمس سه بعدی گوگل برای اندروید N آماده نخواهد بود

به‌روزرسانی لمس سه بعدی گوگل برای اندروید N آماده نخواهد بود
اپل با به کارگیری لمس سه بعدی در گوشی‌های خود، باعث توجه دوباره سازندگان گوشی‌های هوشمند به این تکنولوژی شده و گوگل هم تصمیم ندارد از این موضوع عقب بماند. اما طبق شایعات جدید، این تکنولوژی در سیستم عامل اندروید N وجود نخواهد داشت. برای بررسی بیشتر این داستان، با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اندروید از زمان نسخه Elcair، نسخه دوم این سیستم عامل، از حسگرهای فشار در صفحات لمسی خود پشتیبانی کرده، اما این خصیصه به ندرت در دستگاه‌های اندرویدی به کار رفته و سازندگان گوشی‌های هوشمند از ویژگی‌های آن استفاده نکرده‌اند. اکثرا معتقد بودند که این خصیصه بدون این که کاربری خاصی ارائه دهد موجب پیچیده شدن کار با گوشی می‌شود. اما از زمانی که اپل از این تکنولوژی در گوشی‌های خود بهره برده، نظر همگان درباره این تکنولوژی عوض شده است.

انتظار عمومی از گوگل این است که پشتیبانی از حسگر فشاری به‌روزرسانی شود و در نسخه‌های بعدی اندروید مانند لمس سه بعدی عمل کند. مدارک به دست آمده از دومین پیش نمایش اندروید N نشان می‌دهد که گوگل استفاده از این تکنولوژی را در دستور کار خود قرار داده است. اما اکنون شایعه شده که این تکنولوژی تا زمان عرضه رسمی اندروید N، در سال جاری، آماده نخواهد بود. گوگل نظری در این باره ارائه نداده است.شاید در هفته آینده، در کنفرانس Google I/O، درباره برنامه‌های گوگل در این زمینه بیشتر بشنویم اما هیچ چیز مشخص نیست. انتظار می‌رود ورژن جدیدی از پیش نمایش اندروید N در این کنفرانس منتشر شود. پس اگر گوگل درباره لمس سه بعدی نظری ندهد، حتما متخصصان اندروید با بررسی این ورژن از اندروید N از وجود پشتیبانی لمس سه بعدی در آن باخبر خواهند شد.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر