به بوگاتی Chiron سلام کنید

به بوگاتی Chiron  سلام کنید
در دنیای اتومبیل روزهایی هستند که حال و هوای خاصی دارند. این حس وجود دارد که طوفانی در راه است! امروز از همین روزها بود. با محصول جدید بوگاتی یعنی Chiron آشنا شوید.
  • جدیدترین بازی ها
بوگاتی ویرون باید تخت و تاج پادشاهیش را کنار بگذارد و رباینده ی تاج و تخت نیز از خانواده ی خودش است. بوگاتی Chiron حدود 1.9 میلیون پوند قیمت داشته و دارای ابعاد و موتور و گیربکس مشابه با ویرون است، هرچند که از هر نظر دیگری با آن متفاوت می باشد.

Chiron برعکس نزدیکترین رقبایش از فراری، پورشه و مکلارن از نوع هیبریدی نیست و تنها بر سوخت های فسیلی تکیه دارد. پیشران آن نوع توسعه یافته ی موتور 8 لیتری کواد توربو و W16 ویرون است، گیربکس آن نیز نوع تقویت شده  از گیربکس 7 سرعته ی دوکلاچه ی استفاده شده در ویرون می باشد. و درست مانند ویرون قدرت سهمگینش را به هر چهار چرخ منتقل می کند.

Wolfgang Durheimer مدیرعامل بوگاتی توضیح می دهد: "اگر می خواستیم به سراغ سیستم هیبریدی برویم وزن اتومبیل بالا می رفت. همچنین در جای دادن این سیستم نیز دچار مشکل می شدیم، زیرا این ماشین جایی برای اضافه کردن تجهیزات جدید ندارد، به همین دلیل مجبور به تغییر در طراحی میشدیم. ما از نظر حداکثر سرعت پیشرفت بزرگی خواهیم داشت، قدرت را 25درصد افزایش داده ایم ، آیرودینامیک این ماشین بهتر شده و بهتر به جاده می چسبد. ما نیازی به هیبرید نداشتیم."
درحالیکه بوگاتی ویرون SuperSport قدرتی معادل 1183 اسب بخار داشت Chiron دارای 1479 اسب بخار قدرت است. ویرون در حداکثر سرعتش قادر بود باک 100 لیتری اش را در عرض 12 دقیقه خالی کند و Chiron اینکار را در 9 دقیقه انجام می دهد!

صفر تا صد این ماشین در 2.5 ثانیه اتفاق می افتد. صفر تا 200 کیلومتر در 6.5 ثانیه وصفر تا 300 کیلومتر در کمتر از 13.6 ثانیه. صفر تا 300 کیلومتر در ساعت این اتومبیل 2.9 ثانیه سریعتر از مکلارن P1 و یک ثانیه سریعتر از ویرون سوپراسپرت است.
حداکثر سرعت این ماشین به عدد 420 کیلومتر در ساعت محدود شده! البته بوگاتی می گوید در تستی که قرار است انجام شود امیدوارند به حداکثر سرعتی بیش از 434 کیلومتر در ساعت دست یابند، ولی به دلایل ایمنی آنرا محدود کرده اند!
این هیولای جدید به زودی و در نمایشگاه ژنو 2016 به صورت رسمی رونمایی خواهد شد.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر