به روزرسانی چشمگیر Nissan Leaf جدید در مقایسه با مدلهای قبلی این محصول

به روزرسانی چشمگیر Nissan Leaf جدید در مقایسه با مدلهای قبلی این محصول
بدون شک باید پذیرفت که Nissan Leaf مدل 2018 میلادی با رقابت جدی‌تری از سوی رقبا روبرو شده است. با وجود این، لیف 2018 به عنوان محصول جدید نیسان ابزارهای مختلفی برای حضور قدرتمند در بازار در اختیار دارد.
  • جدیدترین بازی ها
مدل 2018 میلادی نیسان لیف از طراحی بیرونی تا بخش کابین به روزرسانی شده، هاچ‌بکی بدون آلایندگی را پیش روی کاربرانی قرار داده که قصد دارند خودروی الکتریکی جذابی را خریداری کنند. 
تمامی مولفه‌های داخلی از جمله سیستم سرگرمی اطلاعاتی به همراه بلوتوث، رادیوی دیجیتالی، مسیریاب ماهواره‌ای و البته پشتیبانی از اندروید اتو و کارپلی، به بهترین نحو ممکن پیش روی کاربر قرار گرفته‌اند. علاوه بر این، فضای داخلی خودرو هم در مقایسه با آنچه در مدل‌های پیشین این خودرو شاهد بودیم بهبود چشمگیری پیدا کرده است. اگرچه فضای پا در قسمت پشت خودرو برای دو فرد بالغ کافی است اما فضای سر به خوبی آنچه در e-Golf فولکس واگن شاهد هستیم نخواهد بود. 

مقدار مسافت قابل پیمایش با استفاده از خودروهای الکتریکی، معمولاً یکی از فاکتورهای مهمی است که در خرید این محصولات لحاظ می‌شود. نیسان لیف مدل 2018 با هر بار شارژ در محیط استاندارد می‌تواند مسافتی تا 378 کیلومتر را پیماید. البته در دنیای واقعی، مسافتی کم‌تر از این دست یافتنی خواهد بود. با کاهش دما، این مسافت بین شارژ‌های مختلف می‌تواند چیزی در حدود 160 کیلومتر باشد که بیشتر از نتیجه به ثبت رسیده توسط e-Golf و کم‌تر از رنو Zoe است. 

منبع: carscoops
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر