به زودی یک سریال تلویزیونی بر اساس مجموعه بازی‌های Battlefield ساخته خواهد شد

به زودی یک سریال تلویزیونی بر اساس مجموعه بازی‌های Battlefield ساخته خواهد شد
کمپانی Paramount TV و استودیو Anonymous Content، طی قراردادی حق پخش تلویزیونی مجموعه بازی‌های Battlefield را از الکترونیک آرتز خریداری کردند و در آینده‌ای نه چندان دور شاهد سریالی تلویزیونی بر اساس این بازی محبوب خواهیم بود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
کمپانی‌های Paramount TV و Anonymous Content حق ساخت پخش مجموعه تلویزیونی بر اساس بازی‌های Battlefield را از الکترونیک آرتز خریداری کرده‌اند. البته تا ساخت و پخش چنین سریالی زمان زیادی باقی مانده، اما می‌توانیم خرسند باشیم که قدم اول در این امر برداشته شده است.

مایکل شوگر، از تهیه کنندگان فیلم برنده اسکار Spotlight، به همراه اشلی زالتا از استودیو Anonymous Content، تهیه کننده‌های اجرایی این سریال خواهند بود.

با توجه به اینکه سری Battlefield از اولین عنوان خود تا کنون، بیش از 60 میلیون گیمر را جذب کرده است، می‌تواند عنوان مناسبی برای یک سریال تلویزیونی باشد. همچنین، EA قسمت جدید این بازی تحت عنوان Battlefield 1 را پاییز امسال عرضه خواهد کرد.ایمی پاول، رئیس کمپانی Paramount TV، درباره این معامله گفت: بازی Battlefield فرم روایی فوق‌العاده پویا و طرفداران بسیار وفاداری دارد که به ما این فرصت را داده است تا این عنوان هیجان‌انگیز و بی‌مانند را به تلویزیون بیاوریم.

پیش از این، کمپانی فاکس قرن بیستم، در سال 2012 تصمیم داشت تا سریالی بر اساس بازی Battlefield: Bad Company بسازد که این اتفاق هیچ گاه رخ نداد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر