بوگاتی تایید کرد: ماشین بعدی «کایرن» نام دارد

بوگاتی تایید کرد: ماشین بعدی «کایرن» نام دارد
بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار از سوی طرفداران دنیای خودرو، شرکت بوگاتی رسما اعلام کرد که نسل بعدی ماشین‌های قدرتمند و البته لوکس این شرکت، «کایرن» نام خواهد داشت.
  • جدیدترین بازی ها
مدت بسیار زیادی می‌شود که اتوموبیل «بوگاتی ویرون» لقب سریع‌ترین خودروی جهان را در اختیار دارد. از این رو افراد معروف بسیاری اقدام به خرید و استفاده از آن کرده‌اند. البته نباید فراموش کرد که این محصول، حتی برای آن‌هایی که نمی‌توانند آن را خریداری کنند نیز یک ابر ماشین و افسانه‌ای است. اما به نظر می‌رسد بوگاتی ویرون اندک اندک به پایان دوران خود نزدیک می‌شود؛ چرا که شرکت بوگاتی قصد دارد فروش آن را کنار بگذارد. اما در عوض قرار است آن‌ها محصولی مشابه یا حتی بهتر است بگوییم «بهتر» را جایگزین این اتومبیل کنند. به زودی قرار است «بوگاتی کایرن» جایگزین ماشین افسانه‌ای «بوگاتی ویرون» شود.

چندسالی می‌شود که در انتظار مشخص شدن محصول بعدی این شرکت هستیم. بالاخره شرکت بوگاتی به این انتظارها پایان داد و خودروی «کایرن» را به صورت رسمی معرفی کرد. به گفته آن‌ها، این محصول بعدی شرکت بوگاتی خواهد بود و اولین نمایش از آن در Geneva Motor Show سال 2016 صورت خواهد گرفت.بوگاتی می‌گوید آن‌ها این ماشین را به دنبال نام لوئیس الکساندر کایرن (Louis Alexandre Chiron) نان گذاری کرده‌اند؛ فردی که آغاز کننده راه ساخت خودروهای لوکس در این شرکت بود. برخی شایعات می‌گویند امضای وی نیز به صورت حکاکی شده در محصول وجود خواهد داشت.

شرکت بوگاتی تا به این لحظه هیچ گونه جزئیاتی را درباره این اتومبیل بیان نکرده است؛ اما انتظار می‌رود این خودرو نیز همانند نسخه قبلی خود، سریع‌ترین خودرو تولیدی باشد و همچنین فضایی لوکس را در درون ماشین به مشتریان خود ارائه کند. گفته می‌شود شرکت بوگاتی در ابتدا 500 عدد از این محصول را تولید می‌کند. همچنین انتظار داریم قیمت این محصول همانند نسل قبلی، رقمی بسیار بالا باشد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر