بیش از 65 میلیارد اپلیکیشن در سال گذشته از گوگل پلی دانلود شده است

بیش از 65 میلیارد اپلیکیشن در سال گذشته از گوگل پلی دانلود شده است
اندروید یکی از پرکاربرترین پلتفرم‌های حال حاضر دنیاست و هر روزه در حال گسترش است و اگر شما به دنبال برنامه‌ای برای اندروید میگردید، گوگل پلی مقصد شماست. اگر میخواهید بدانید که گوگل پلی چه اهمیتی دارد بهتر است بدانید که سال گذشته 65 میلیارد اپلیکیشن از آن دانلود شده است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اندروید یکی از پرکابردترین پلتفرم‌های دنیا است و در بیش از یک میلیارد گوشی هوشمند به کار رفته و با سرعت تصاعدی در حال رشد است. گوگل پلی، راه حل ساده‌ای برای تهیه برنامه برای گوشی‌های اندروید است و طبیعتا مقدار زیادی برنامه در هر لحظه از آن دانلود می‌شوند و اگر می‌خواهید بدانید نقش گوگل پلی در اندروید چه اهمیتی دارد، بهتر است بدانید که سال گذشته، 65 میلیارد اپلیکیشن از این سرویس دانلود شده است.

گوگل این عدد را در سنخرانی پایانی کنفرانس I/O امسال تأیید کرد. همچنین، اشاره شد که در سال گذشته بیش از 600 مدل گوشی اندروید جدید، از دستگاه‌های بسیار ساده تا گوشی‌های لوکس چندهزار دلاری، در سال گذشته ساخته شده است.
همچنین اعلام شد که در سال گذشته، میلیون‌ها واحد از تلویزیون‌های اندروید فروخته شده و از زمان عرضه پلتفرم اتومبیل اندروید، بیش از 100 مدل اتومبیل سازگار با این پلتفرم به بازار عرضه شده است.
نایب رئیس مهندسی اندروید در گوگل، دیو بورک (Dave Burke)، 12 برند ساعت‌سازی مانند Tag Heuer و Fossil، ساعت‌های هوشمند اندرویدی به بازار عرضه کرده‌اند.
این کمپانی مقدار کاربران سیستم عامل اندروید را اعلام نکرد. آخرین بار در پاییز سال گذشته بود که گوگل اعلام کرد، اندروید 1.4 میلیارد کاربر در سراسر دنیا دارد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر