بیکسبی سامسونگ حالا کالری غذاها را هم اندازه‌گیری می‌کند

بیکسبی سامسونگ حالا کالری غذاها را هم اندازه‌گیری می‌کند
سامسونگ در غرفه خود در CES 2018 قابلیت جدید بیکسبی برای اندازه‌گیری کالری غذاها را به نمایش گذاشت.
  • جدیدترین بازی ها
سامسونگ قصد دارد با اجرای سیاست‌های مشخص، نقش بیکسبی را در اکوسیستم نرم‌افزاری خود به مراتب چشمگیرتر جلوه دهد. از همین رو، استفاده از این دستیار دیجیتالی هوشمند روی طیف بیشتری از دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی در دستورکار قرار گرفته است. در همین راستا، این شرکت در CES 2018 اعلام کرده تمامی تلویزیون‌های هوشمند مدل 2018 این شرکت به همراه بیکسبی روانه بازار خواهند شد. علاوه بر مورد یادشده، سامسونگ قصد دارد قابلیت‌های جدید را هم برای بیکسبی در پلتفرم گوشی‌های هوشمند توسعه دهد. یکی از این قابلیت‌های جدید، توانایی اندازه‌گیری مقدار کالری غذاها است. 

سامسونگ بهره‌برداری آزمایشی از این قابلیت را در غرفه خود در CES 2018 در لاس وگاس در دستورکار قرار داد. البته این ویژگی هنوز برای عرضه عمومی آماده بهره‌برداری نشده است اما احتمالا به زودی شاهد اضافه شدن این قابلیت به مجموعه توانایی‌های دستیار دیجیتالی سامسونگ خواهیم بود. 
البته درنظر داشته باشید که بیکسبی هنوز قادر نیست تمامی المان‌های موجود در یک ظرف را به طور دقیق شناسایی کند. علاوه بر این، دوربین گوشی باید به طرف هر قسمت از مولفه‌های غذا گرفته شود تا بیکسبی امکان اندازه‌گیری مقدار کالری غذا را بدست آورد. 
با وجود این، راهکار یادشده به مراتب سریع‌تر از اجرای برنامه‌ای نظیر MyFitnessPal و اضافه کردن هر آیتم به طور جدا برای اندازه‌گیری کالری مجموع است. 

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر