تاریخ انتشار بازی سازندگان سابق BioShock و Halo اعلام شد

تاریخ انتشار بازی سازندگان سابق BioShock و Halo اعلام شد
بازی سبک بقا The Flame in the Flood که در جمع استودیو سازنده آن تعدادی از اعضای سابق تیم‌های توسعه BioShock و Halo حضور دارند، به زودی منتشر خواهد شد. سرمایه ساخت بازی به طور کامل از طریق وب‌سایت Kickstarter تامین شده است.
  • جدیدترین بازی ها
Molasses Flood استودیو سازنده بازی امروز تاریخ انتشار The Flame in the Flood را به صورت رسمی اعلام کرد، بازی قرار است در تاریخ 5 اسفند برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، PC و مک منتشر شود. در این بازی که در آمریکا «پسا-اجتماعی» اتفاق می‌افتد باید کاراکتر خود را زنده نگه دارید.

برخلاف بیشتر بازی‌های سبک بقا، در The Flame in the Flood خبری از یک دنیای آخرالزمانی نیست و در عوض جامعه انسانی به طور کامل نابود شده است. البته قرار نیست طبیعت بازی با شما مهربان باشد و انواع خطرات جان کاراکتر شما را تهدید خواهند کرد، در این مسیر سخت تنها نیستید و سگ همراه شما که Aesop نام دارد در پیدا کردن منابع به شما کمک می‌کند.

استودیو Molasses Flood که واقع در بوستون است، خود را با عنوان «شرکتی از پناهندگان AAA» معرفی می‌کند که چندان هم عجیب نیست؛ زیرا فورست دالینگ مدیرعامل استودیو خود از اعضای سابق استودیو منحل شده Irrational Games است که ساخت بازی‌های فوق‌العاده مانند BioShock Infinite را در کارنامه دارد. دیگر اعضای استودیو نیز در ساخت بازی‌هایی مانند Halo، Guitar Hero و Rock Band نقش داشته‌اند.

استودیو Molasses Flood بعد از آغاز کمپین جذب سرمایه برای The Flame in the Flood توانست بیش از 250 هزار دلار سرمایه ساخت بازی را از طریق وب‌سایت Kickstarter دریافت کند.

منبع: CNET
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر