تاریخ انتشار No Man’s Sky اعلام شد

تاریخ انتشار No Man’s Sky اعلام شد
یکی از بازی‌های مورد انتظار سال جاری میلادی، بازی ماجراجویی فضایی No Man’s Sky است که تاکنون از تاریخ انتشار آن اطلاعی وجود نداشت. سرانجام با شروع پیش خرید بازی، استودیو سازنده بازی به صورت رسمی از تاریخ عرضه No Man’s Sky رونمایی کرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
استودیو Hello Games سازنده بازی No Man’s Sky به صورت رسمی شروع مرحله پیش‌خرید بازی و البته تاریخ انتشار بازی را اعلام کرد. No Man’s Sky از بازی‌های موردانتظار سال جاری میلادی است که بازیکنان را در یک کهکشان بسیار عظیم قرار می‌دهد و بازیکنان بازی باید به جستجو، معامله، جنگ با یکدیگر بپردازند و باید در عین حال زنده بمانند. No Man’s Sky یک بازی جهان باز عظیم است و انتظارات زیادی از آن می‌رود.

همچنین طبق گفته Hello Games قرار است علاوه بر نسخه دیجیتال، با همکاری سونی نسخه فیزیکی بازی در پلتفرم پلی‌استیشن 4 بر روی دیسک بلو-ری عرضه شود. با این کار تلاش‌های تیم سازنده به هدر نخواهد رفت و بدون‌شک بازیکنان بیشتری No Man’s Sky را تجربه می‌کنند.

ساعاتی پیش نیز شان موری از اعضای ارشد Hello Games در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن تاریخ عرضه No Man’s Sky را 1 تیر 1395 اعلام کرد و از امروز می‌توانید بازی را پیش‌خرید کنید. همچنین طبق گفته موری عنوان مذکور به صورت یک بازی کامل عرضه می‌شود و تیم سازنده احتمالاً در آینده محتوای بیشتری به بازی اضافه خواهد کرد.لازم به ذکر است که No Man’s Sky برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و PC عرضه خواهد شد.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر