تراشه سری 700 کوالکام، دوربینهای سه‌گانه را به بازار میان رده می‌آورد

تراشه سری 700 کوالکام، دوربینهای سه‌گانه را به بازار میان رده می‌آورد
تراشه‌های سری 700 کوالکام که در دست توسعه قرار گرفته‌اند بر اساس شواهد امر، ترکیب دوربین سه‌گانه را به محصولات میان رده بازار اضافه خواهند کرد.
  • جدیدترین بازی ها
هواوی پی 20 پرو در حال حاضر تنها گوشی هوشمندی است که در قالب تجهیز به ترکیب سه دوربینه پیش روی مشتاقان قرار گرفته است. این در حالی است که گفته می‌شود اپل نسل سوم iPhone X را با ترکیب سه دوربینه در سال 2019 میلادی پیش روی مشتاقان قرار خواهد گرفت. حالا به نظر می‌رسد مسیر حرکت تکنولوژی به سمتی است که ترکیب دوربین سه‌تایی به گوشی‌های هوشمند میان رده نیز اضافه خواهد شد. 
در این راستا، مشخصات تراشه سری 700 کوالکام در وب‌سایت Suggestphone.com منتشر شده است. نکته قابل توجه اینکه بر اساس مستندات یادشده، تراشه جدید از ترکیب دوربین سه تایی در کنار شتاب‌دهنده پردازشی هوش مصنوعی پشتیبانی خواهد کرد. 

آن‌طور که از شواهد امر پیداست سری اسنپ دراگون 700 بین سری فعلی 600 که در محصولات میان رده قرار می‌گیرد و محصولات رده بالای سری 800 قرار خواهد گرفت.
اسنپ دراگون 710 برپایه فرایند 10 نانومتری LPE سامسونگ توسعه یافته تا مصرف کم و عملکرد سطح بالاتر را در مقایسه با تراشه‌های 14 نانومتری به همراه آورد. این در حالی است که اسنپ دراگون 730 برپایه فرایند 8 نانومتری LPP سامسونگ توسعه خاهد یافت تا کاهش ابعاد به مقدار 10 درصد و کاهش میزان مصرف انرژی را به همین اندازه، در مقایسه با تولید با فرایند 10LPP به همراه آورد. 

منبع: phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر