تریلر جدید و سینمایی بازی Gears of War 4 منتشر شد

تریلر جدید و سینمایی بازی Gears of War 4 منتشر شد
25 سال پس از وقایع Gears of War 3 و وقایع عجیب و غریب آن، JD Fenix رهسپار ماموریتی سخت و مبارزه با دشمنان جدید شده تا جا پای پدرش بگذارد. با نقدستان و تریلر زیبای Gears of War 4‌ همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
شب گذشته و در جریان پخش سریال Fear The Walking Dead، تریلر سینمایی و بسیار زیبای بازی Gears of War 4 به نمایش گذاشته شد. در این تریلر جی‌دی فنیکس (JD Fenix) فرزند مارکوس فنیکس را می‌بینیم که در دنیایی تاریک مشغول نبرد با دشمنان است. ما همچنین کودکی جی‌دی در کنار مارکوس را می‌بینیم و دیدار مجدد با قهرمان سه نسخه اول مجموعه  Gears of War در این تریلر بسیار زیباست:

Loading the MediaPack player...


داستان این بازی 25 سال پس از نسخه‌ سوم اتفاق می‌افتد. تمام لوکاست‌ها نابود شده‌اند و در این بازی شاهد دشمنان جدیدی خواهیم بود. نابودی لوکاست‌ها بر اثر انفجار بمب، باعث شده تا بسیاری از منابع انرژی بشر از بین برود و جمعیت انسان‌ها کاهش پیدا کند. در این اوضاع و احوال آشفته، کنترل شخصیت جی‌دی فنیکس را در دست خواهید گرفت و وارد دنیای آشفته‌ی بازی خواهید شد و ماجرایی جدید را تجربه خواهید کرد. Gears of War 4‌ ساخته استودیو کوالیشن (The Coalition) در تاریخ20 مهر 1395 (11 اکتبر 2016) برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود.


منبع: GameSpot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان چهارشنبه 25 فروردین 1395
بسیار عالی بود مرسی

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر