تست سرعت درایوهای USB

تست سرعت درایوهای USB
انتقال اطلاعات از سیستمی به سیستم دیگری به راحتی با فلش مموری‌ها انجام می‌شود اما بسیاری اوقات این انتقال خیلی کند انجام می‌شود و این اتلاف وقت از حوصله ما خارج است. با نقدستان همراه شوید تا دو برنامه برای تست سرعت درایورهای یو اس بی به شما آموزش دهیم تا بتوانید بر این مبنی بهترین USB را انتخاب کنید.
  • جدیدترین بازی ها
برنامه بنچمارک USB

این برنامه رایگان است و به راحتی قابل استفاده است تنها باید به درایو وصل شوید و پس از انتخاب آن، دکمه بزرگ Benchmark D را کلیک نمایید. وقتی تست انجام شد، با باز شدن پنجره پاپ آپ یو آر ال،  می‌توانید نتایج  را به صوررت آنلاین‌ مشاهده کنید، این نتایح شامل سرعت‌های نوشتن و خواندن است.

برنامه HD Tune

برنامه HD Tune یک اپ کمکی رایگان تشخیص است که می‌تواند سلامت درایو و اسکن errorها را تست نماید. پس از نصب باید کلید Benchmark را کلیک کنید و درایوتان را انتخاب کنید و دکمه و Start را انتخاب نمایید. HD Tune میزان سرعت شما را به شکل یک عدد نشان می‌دهد. البته به خاطر داشته باشید این برنامه برخلاف بنچمارک USB نتایج سرعت‌های نوشتن و خواندن را نشان نخواهد داد.
به یاد داشته باشید که هر کدام از این قبیل برنامه‌ها را که استفاده می‌کنید، پیش از تست اطمینان داشته باشید که درایو درست را انتخاب کرده باشید.

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر