تسلا، برای بهبود خط تولید خود، مدیر تولید آئودی را استخدام کرد

تسلا، برای بهبود خط تولید خود، مدیر تولید آئودی را استخدام کرد
کمپانی تسلا، یکی از جاه‌طلبانه ترین کمپانی‌های اتومبیل‌سازی است که هدف خود را روی طراحی اتومبیل‌های الکترونیکی قرار داده. هرچند تسلا در زمینه طراحی، اعتبار ویژه‌ای دارد، اما آن‌ها در زمینه تولید به مشکل خورده‌اند. راه‌حل تسلا برای این رفع این مشکل چیست؟
  • جدیدترین بازی ها
کمپانی تسلا (Tesla) در عرصه طراحی اتومبیل‌های کاملا الکتریکی آینده‌گرایانه، تبحر دارد اما وقتی پای تولید این محصولات به میان می‌آید، پروسه تولید آن‌ها آن‌طور که باید روان و مؤثر نیست و در نتیجه، در عرضه این محصولات به بازار تأخیر وارد می‌شود. اما اکنون که میزان تقاضا برای مدل 3 این کمپانی یک رکورد به جا گذاشته، تسلا به‌شدت باید تولید خود را سرعت ببخشد. اولین قدم در این راستا، استخدام فردی است که مسئول تولید یک شرکت اتومبیل‌سازی معتبر یعنی آئودی (Audi) بوده است.

این فرد که Peter Hochholdinger نام دارد، مدیر تولید کارخانه اصلی آئودی بوده، پس چیزهایی درباره به راه انداختن یک خط تولید می‌داند! او به‌عنوان نایب‌رئیس تولید خودرو به تسلا ملحق می‌شود.مسئولیت‌های او شامل تسریع خط تولید و بهبود ظرفیت فعلی کارخانه تسلا در فرمونت (Fremont) خواهد بود. او همچنین وظیفه طراحی برنامه تولیدی را برای رسیدن تسلا به ساخت پانصد هزار اتومبیل در سال، بر عهده دارد.

با توجه به این که سال گذشته، تنها روی‌هم‌رفته پنجاه‌هزار اتومبیل از مدل‌های X و S ساخته شده، تسلا اهداف جاه‌طلبانه‌ای را با آقای Hochholdinger دنبال می‌کند. این کمپانی در نظر دارد تا پایان امسال، میزان تولید خود را تا هشتاد هزار اتومبیل افزایش داده و با شروع تولید مدل 3، این مقدار بسیار بیشتر شود.

مدل 3 تسلا، باقیمت 35 هزار دلار، ارزان‌ترین اتومبیل کاملا الکتریکی بازار خواهد بود. پس تعجبی ندارد که تا کنون چهارصد هزار واحد از این اتومبیل پیش‌فروش شده باشد و این مقدار روزانه در حال افزایش است. پس سرعت بخشیدن به روند تولید این اتومبیل، اولویت اصلی تسلا خواهد بود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر