تسلا از Model 3 رونمایی کرد + ویدیوی خلاصه ی مراسم رونمایی

تسلا از Model 3  رونمایی کرد + ویدیوی خلاصه ی مراسم رونمایی
پس از انتظاری طولانی بالاخره تسلا از Model 3 رونمایی کرد. انتظاری که از این مدل می رفت این بود که ماشینی ارزان تر از مدلهای قبلی، همه کاره و جذاب باشد که بتواند 5 نفر را در خود جای داده و مسافت مناسبی را با یک بار شارژ طی کند
  • جدیدترین بازی ها
این ماشین آخرین قسمت از برنامه ی بلند مدت تسلا است، که با مدل رودستر شروع شد، با مدل S ادامه پیدا کرد و سپس به مدل X گسترش پیدا کرد.
این برنامه  و ماشینهای قبلی این شرکت در نوع خود جالب بودند، ولی نه به جالبی حرفی که Elon Musk در زمان معرفی مدل 3 زد. او گفت تا زمان برگزاری مراسم رونمایی 115هزار نفر این ماشین را پیش خرید کرده اند! همچنین Musk بیان نمود که این مدل در تمامی تستهای ایمنی 5 ستاره را دریافت می کند، همچنین به صورت استاندارد از راننده ی خودکار و شارژ سریع تسلا نیز پشتیبانی می نماید.
بعلاوه می تواند 5 نفر را با راحتی کامل در خود جای دهد. این موضوع به لطف کنترلها و داشبورد جمع و جور ماشین و نبود فایروال در جلوی پای سرنشینان جلو امکان پذیر شده است. سقف آن نیز کاملا شیشه ایست تا حسی از جادارتر بودن و راحتی را به سرنشینان القا کند.

نوع پایه ی Model 3 قادر است در کمتر از 6 ثانیه از حالت سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت دست یابد و با یک بار شارژ مسافت 346 کیلومتر را طی کند. Musk در مراسم رونمایی این ماشین با اشاره به عدد شتاب گیری آن می گوید" ما ماشینهای کند نمی سازیم"
انتظار می رود قیمت این مدل حدود 35هزار باشد و از آخر سال آینده اولین خریداران بتوانند آنرا تحویل بگیرند. Musk پیش بینی کرد که با تقویت کارخانه ی مونتاژ اتومبیل در کالیفرنیا و Gigafactory تولید باتریهای لیتیوم یونی بتوانند به تولید سالیانه 500هزار دستگاه دست یابند که به نظر کمی خوشبینانه می آید. ولی خوب شاید هم با توجه به ثبت نام 115هزار نفر برای خرید مدلی که هنوز به بازار نیامده پیش بینی اشتباهی هم نباشد.
در ادامه می توانید ویدیوی خلاصه ی مراسم رونمایی Model 3 را مشاهده کنید:
Loading the MediaPack player...

  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (2 عدد)

ثبت پاسخ مهمان شنبه 14 فروردین 1395
سلام
ویدئوهای شما هیچکدوم روی گوشی من باز نمیشه
لطفا راهنمایی بفرنایید اگه لازمه اپلیکیشن خاصی نصب کنم اینکار انجام بدم
با تشکر
ثبت پاسخ مهمان شنبه 14 فروردین 1395
سلام
ویدئوهای شما هیچکدوم روی گوشی من باز نمیشه
لطفا راهنمایی بفرنایید اگه لازمه اپلیکیشن خاصی نصب کنم اینکار انجام بدم
با تشکر

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر