تصاویر اپلیکیشن همگانی اینستاگرام برای ویندوز 10 منتشر شدند

تصاویر اپلیکیشن همگانی اینستاگرام برای ویندوز 10 منتشر شدند
همانطوری که می‌دانید اکوسیستم جهانی ویندوز یا Universal Windows Platform (به اختصار UWP) از ویژگی‌های اصلی ویندوز 10 است. با انتشار تصاویر احتمالی نسخه بتا اینستاگرام برای ویندوز 10، احتمالا به زودی خبرهای زیادی از UWP خواهیم شنید. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
وب‌سایت WindowsblogItalia با انتشار ویدیو در کانال یوتیوب خود نخستین تصاویر اپلیکیشن همگانی اینستاگرام برای ویندوز 10 را منتشر کرد که به نظر واقعی هستند. این خبری خوب برای کسانی است که مدت‌های در انتظار اپلیکیشن‌های همگانی third-party برای گجت‌های ویندوز 10 خود هستند.

بهترین ویژگی اپلیکیشن‌های UWP قابلیت استفاده آن در گجت‌های ویندوز 10 مانند انواع دسکتاپ، موبایل، تبلت و حتی اکس‌باکس است. شکی نیست که این ویژگی پتانسیل بالایی دارد و در صورتی که طبق گفته مایکروسافت قابل اجرا باشد، کاربران زیادی را به سمت گجت‌های ویندوز 10 جذب خواهد کرد. اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل طبق گفته وب‌سایت مذکور در مرحله بتا محدود (closed beta) است و تمام امکانات فعلی اینستاگرام در آن قابل استفاده است. به نظر می‌رسد اپلیکیشن همگانی اینستاگرام از نسخه iOS پورت شده باشد و به همین دلیل تعدادی باگ مانند نمایش اشتباه گالری عکس در آن دیده می‌شود.

از آنجایی که گزارشاتی مبنی بر رونمایی از اپلیکیشن‌های همگانی third-party در کنفرانس Build مایکروسافت به گوش می‌رسد، احتمالا در روزهای آینده تصاویر بیشتری از اپلیکیشن‌های UWP منتشر شود. لازم به ذکر است که کنفرانس از 11 تا 13 فروردین برگزار می‌شود. در پایان می‌توانید تعدادی از تصاویر اپلیکیشن UWP اینستاگرام را ببینید.منبع: phoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر