تصاویر جدیدی از آخرین DLC بازی The Witcher 3 منتشر شد

تصاویر جدیدی از آخرین DLC بازی The Witcher 3 منتشر شد
استودیو CD Projekt تصاویری از آخرین DLC بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر کرد که بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد. با نقدستان و تماشای این تصاویر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بازی The Witcher 3: Wild Hunt ساخته استودیو سی‌دی‌پراجکت (CD Projekt) که به‌عنوان بهترین بازی سال 2015 میلادی انتخاب شد، آن‌قدر مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفت تا در نهایت و پس از دریافت جایزه‌های متعدد، به‌عنوان پرافتخارترین بازی تاریخ معرفی شد و از این حیث بازی The Last Of Us را پشت سر گذاشت. این بازی نقش‌آفرینی که سال گذشته منتشر شد، 16 محتوای دانلودی (DLC) رایگان را به خریداران هدیه داد که شامل آیتم‌های مختلف در کنار چند ماموریت جدید در بازی می‌شد. 
پس از گذشت چند ماه از انتشار بازی، اولین DLC داستانی بلند بازی با نام Hearts of Stone منتشر شد. از همان زمان اعلام شده بود که دومین DLC بلند داستانی بازی The Witcher 3، آخرین ملاقات ما با شخصیت دوست‌داشتنی گرالت (Geralt) و دنیای بازی The Witcher خواهد بود. این محتوای داستانی Blood and Wine‌ نام دارد و هنوز تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است. اما شایعات از انتشار آن در خرداد ماه 1395 خبر می‌دهند. The Witcher 3: Blood and Wine‌ چیزی در حدود 20 ساعت محتوای داستانی در کنار دشمن‌ها و شخصیت‌های جدید ارایه خواهد داد که به‌عنوان یک DLC بسیار کامل و هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد. چرا که زمان به اتمام رساندن Blood and Wine از نسخه کامل بسیاری از بازی‌های بزرگ بازار هم بیشتر است! امروز تصاویر جدید و زیبایی از این DLC منتشر شده است که می‌توانید در پایین مشاهده کنید:

داستان Blood and Wine‌ در منطقه‌ای جدید و آرام به نام توسینت (Toussaint) اتفاق می‌افتد و گرالت به دنبال کشف یک راز قدیمی در این منطقه است. این DLC در ابتدا برای انتشار در اریبهشت ماه برنامه ریزی شده بود. اما CD Projekt با به‌تاخیر انداختن این تاریخ، قول انتشار اخبار تازه‌تر در کنار تاریخ انتشار این بازی را داد. این اطلاعات به‌زودی و در همین ماه از سوی این استودیو منتشر خواهند شد.

منبع: IGN
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهمان جمعه 3 اردیبهشت 1395
وای 20 ساعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایول

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر