تصویری از بازی Battlefield 5 منتشر شد+آپدیت شد

تصویری از بازی Battlefield 5 منتشر شد+آپدیت شد
در فاصله چند ساعت مانده به معرفی رسمی بازی Battlefield 5، تصویری جدید از این بازی منتشر شد که به برخی از شایعات قوت می‌بخشد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
امشب و تا ساعاتی دیگر، بازی Battlefield 5 رسما از سوی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و دایس (DICE) معرفی می‌شود و شاهد یک تریلر نیز از این بازی خواهیم بود. به لطف فروشگاه ایکس‌باکس تصویری از بازی Battlefield 5 فاش شده که به برخی از شایعات بازی قوت می‌بخشد. همان‌طور که از قبل اعلام شده بود، به‌نظر می‌رسد که بازی جدید مجموعه Battlefield جنگ جهانی را روایت کند. یک تپانچه قدیمی و یک نارنجک متعلق به قرن بیستم در دست سرباز حاضر در این تصویر دیده می‌شود. از طرفی هم یک zeppelin (کشتی هوایی آلمانی) را پشت سر این سرباز می‌بینیم. تا قبل از این شایعاتی در مورد جنگ جهانی دوم شنیده می‌شد، اما با انتشار این تصویر حتی امکان این نیز وجود دارد که وقایع داستان بازی جنگ جهانی اول را به تصویر بکشد. 

با این تصویر عملا مراحل مربوط به جنگ جهانی را در بازی Battlefield 5 تایید شده و شایعات به حقیقت پیوسته‌اند. اما این‌که آیا تمام مراحل بازی داستان جنگ جهانی را روایت می‌کنند یا خیر مشخص نیست! ممکن است مراحل زمان حال و یا آینده نیز در بازی وجود داشته باشد و مراحل مربوط به جنگ جهانی به صورت فلش‌بک روایت شود. دیشب هم یک تیزر چند ثانیه‌ای از بازی به‌نمایش در‌آمد که چهره یک سرباز را به تصویر می‌کشید.

جزییات چهره‌ آن سرباز بسیار بالا و باورنکردنی به‌نظر می‌رسید و از همین‌رو انتظار نمایش بسیار قدرتمندی از Battlefield 5 داریم. امشب و در اولین دقایق بامداد 18 اردیبهشت، بازی Battlefield 5 به‌صورت رسمی معرفی خواهد شد. 

آپدیت: 
دقایقی پیش تصویری منتشر شد که نشان می‌دهد نام این بازی Battlefield 1 خواهد بود:


منبع: Polygon
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر